Domov...?

12. února 2016 v 16:56 | Asuka |  TT

Ya~ zase se blíží půlnoc a já dostala chuť něco napsat... Dnes ale na téma týdne.

Co si pod pojmem domov představíte vy? Opravdu, napište mi to do komentářů, jelikož já nevím co si představit. Nepatřím do špatné rodiny, sice naše vztahy nejsou ty nejlepší, ale stěžovat si asi nemohu. Vím přesně co by moje máma chtěla slyšet, chtěla by aby jsem všem řekla, že patřím do dobré rodiny, kde spolu vycházíme a kdykoliv si pomůžeme a vyslechneme se navzájem. Chtěla by jsem to i říct, či napsat, ale neudělám to. Protože já se tak necítím. Mnohdy to cítím právě naopak. Poslední dobou si uvědomuji jakou možnost mi dává škola. Zmizet odsud... Je to fajn, nebýt doma. Kolikrát jsem se už přistihla jak se snažím zdržet po cestě domů co nejdéle.
Jsi nevděčná a nic neděláš. Jen celé dny sedíš u počítače a koukáš na ty píčoviny a nám nic nepomůžeš. Proč tě někdy nenapadne umýt nádobí nebo si hrát se sestrou? Proč se o nic nezajímáš? Támhleta dělá tohle a tohle, proč ty ne? Kdybys dělala tohle a tohle, tak by to šlo. To není tím že to neumíš nebo, že ti to nejde, jenom si nalháváš že ti to nejde... Celé dny neposlouchám nic jiného. Bratr mi neustále nadává a já jsem šťastná když odjede na co nejdelší dobu. Děda mi nadává za to co dělám a za to jak vypadám. Rodiče... Pro ty není nikdy nic dobré. Vše je špatně. A ostatní z rodiny... S nimi už nemám vůbec žádný vztah. Chtěla by jsem mít tu možnost se jim svěřit. Chtěla by jsem aby ocenili mou snahu. Aby mi věčně něco nevyčítali a nesrovnávali mě s ostatními. A možná protože nic z toho tu pro mě není, se doma necítím jako doma.
Ráda by jsem toho napsala ještě hodně... Ale nevím kde začít. Je toho tolik, co by se sem hodilo napsat. Domov by pro mě bylo místo kde by jsem se cítila v bezpečí... Někde kde jsem jenom já a věci co tak strašně moc miluji.

Ještě by jsem na konec chtěla požádat všechny co si tohle přečetli, usmějte se. Jen se prostě usmějte, nic víc. A smějte se nad věcmi co vás baví a máte je rádi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabriella Gabriella | Web | 12. února 2016 v 21:15 | Reagovat

Usmála jsem se :') for you.Chce to pevné nervy s rodinou.Vím o čem mluvím.Bude to lepší :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama