Březen 2016

"Slepota"

31. března 2016 v 12:56 | Asuka |  TT
-čánek k tématu týdne-

...Gomenasai

26. března 2016 v 10:00 | Asuka |  anime.
-děkuji AWITER, její článek mě dokopal k tomu tohle asi po měsíci dopast-
Ayo~
Znáte Mirai Nikki? Je to moje nejoblíbenější anime, už víc jak rak a půl.

Alpy 2016

24. března 2016 v 14:37 | Asuka |  blog a já
Ayo~
Tak. Poslední dobou jsem dost přemýšlela - jak nečekané. Ale na to je tu místa opravdu hodně... Takže dneska oddychovka od mích nekonečných úvah. Pokud jste před pár dný zaznamenali menším pokels v mé aktivitě-neaktivitě, bylo to kvůli tomu, že jsem byla no horách.

14.3. - 20.3. 2016

21. března 2016 v 17:06 | Asuka
14.3.
Ksakru. Všechno na mě padá. Ze všech stran a pořád. Mám sklony k depresím, ale to vlastně není nic nového. Ať se na tom snažím najít cokoliv pozitivního, hezkého, utěšujícího, nepomáhá to. Chci být sama, ale ne se tak cítit. Je v tom sakra velký rozdíl. Nic neumím a všechny šance jen promrhám. Nenávidím ráno, když se pak musím celý den před všemi přetvařovat jak je vše ok a nic mi není. Je vlastně ale uplně jednoduché mi zvednout náladu, ale není na to prostě čas, nebo si ho spíš neumím udělat. Ale ještě snadnější se propadnout do nekonečných myšlenek. Chce to jen blbých pět minut, aby jsem si pomohla. Ale pak přijde něco, cokoliv, co mě posadí zpátky do židle. Když se podívám okolo sebe, nic mě tu nečeká. Je to až k smíchu, jak všichni okolo se smějí všemu na čem mi záleží, všemu co chci jednou dokázat. Ve všem vidí to špatné a já pak jen... Začínám věřit. Začínám věřit těm nesmyslům o tom všem. Ale já za to nemůžu, prostě jsem taková, nikdy už se v některých věcech nepředělám. Můžu si na místě odpřísáhnout, že je mi jedno co si kdo myslí, ale znám se natolik dobře, že vím, že je to k ničemu. Stejně až pak vejdu do místnosti plné lidí, změním se v někoho jiného. Potřebovala by jsem pár facek. Vážně. Jsem tak strašně nevděčná, ale vlastně se mám dobře.

20.3.
Bude to ok... Věř mi. Na tvém místě by jsem to taky nedávala, s lidma mám taky problém a tak. Ale vem to z jiný stránky - chce ti pomoc, je X lidí co by to nechalo plavat a ona to neudělá, takže se vykašli na všechno okolo, vyprázdni si hlavu a neřeš jestli je to učitelka nebo ne. Je to taky jenom člověk a až s tebou bude mluvit -a je jedno jak to bude vypadat- mysli na to, že se to zhoršit nemůže, jen ti to může prospět, řekni to co tě první napadne a neřeš jak to bude vypadat, kvůli tomu aby to bylo lepší, stojí za to být třeba i trochu egh... neslušný nechci říct, ale nemluv s ní jako s někým lepšího postavení, všichni jsou jen lidi a to, že ses rozhodla ji napsat, znamená, že je to důležité a proto to už neřeš a věř tomu, že ti chci já i ona pomoct. Opravdu chci aby to bylo lepší... a taky to lepší bude, vím to. Jen to chci přetrpět několik pro tebe nepříjemných situací a myslet na to, že tu jsou lidi co ti chtějí pomoct.


just wow

14. března 2016 v 16:18 | Asuka
Tyjo, dneska už píšu třetí článek (ano, jeden se mi smazal .-. zabít blog.cz) *potlesk*
No, rozhodla jsem se založit novou rubriku s názvem "přemýšlím". Původně tuhle funkci měla plnit rubrika "inside me" ale nějak z toho sešlo... Nebudu se stresovat. Už jsem psala jak se věčně z něčeho stresuji? Myslím, že ne. Ale nevadí. Právě od toho bude tahle rubrika. Ano, budou tu ještě větší nesmysli než v těch ostatních. Yaay.

Chci sem prostě psát svoje myšlenky a věci co chci někde zaznamenat, pak ale i blbiny, což je asi nejpravděpodobnější. Víte, já vlastně neumím nepřemýšlet. Moje máma je toho názoru, že každou chvíli zkolabuji, protože chodím pozdě spát, málo piju (ale to vážně jen někdy!) a neustále přemýšlím, takže si můj mozek nikdy neodpočine. Pamatuju si jak mi kdysi říkávala když jsem nemohla usnout, ať prostě na nic nemyslím. A dneska? Nedokážu bez přemýšlení usnout. Někdy jdu do postele i dřív, jen aby jsem mohla přemýšlet. A když nevnímám, je to kvůli tomu, že jsem se zamyslela víc než obvykle.
Vlastně ani nemůžu říct zda se tu najdou pozitivní věci, nebo spíše pesimizmus, který mi je od pohledu strašně sympatický. Agh. Poslední dobou se ale všechno tak nějak zlepšilo... Kpop je pro mě jedna z věcí co mě umí rozveselit. I když mám někdy dny, kdy vážně potřebuju jen bulet. A i celkem často. Vážně mám uložená videa BTS u kterých prostě vždycky brečím, ale nikdy když mám dobrou náladu, si je nepustím. Navíc, já prostě neumím být ok. Buď jsem tak šťastná, že vypadám až zhuleně, nebo jako hromádka neštěstí, která si to vším ještě zhorší a začně si číst pesimistické citáty v angličtině a poslouchat sad songy. Měla by jsem se sebou něco udělat. Ahg, vážně mám někdy myšlenky tipu "jo, jendou budu hubená/hezčí/chytřejší/xy" a někdy zase "seru na to, stejně si mě Taehyung nikdy nevezme" T_T (a vlastně ani Jimin, Jungkook, Suga, Jin, J-Hope, Lay, Baekhyun, Xiumin, Suho, Sehun, Kyungsoo, Luhan, Myungsoo, Kihyun, Minhyuk, Hyungwon, I.M, Ken, Hyuk, Hongbin, Daehyun, Youngjae, Junior, Bambam a nikdo další z mích basů T.T sad story)


Aghh. i know

10. března 2016 v 16:51 | Asuka |  still breathing.
Hayo~
Když vynecháme kpop (ok, někteří ho asi neposlouchají... tak prostě dělejte, že první věta tohoto článku vůbec neexistuje). Co rádi posloucháte? Já teda nevím zda je to jen můj pocit, nebo to tak prostě je, ale většina lidí co kpop poslouchá, před ním mělo rádo interprety tipu Justin a 1D. Ne nikdy jsem nic takového ráda neměla, ale nechci nikoho urážet, je to jejich věc. No já teda... Mám ráda metal, death metal, atd. znáte to určitě :D není to zas tak dlouho, co jsem si to "dovolila" poslouchat. Už od dětství se mi to líbilo, jen jsem si říkala, že to prostě nevypadá dobře a nehodí se to. Někde před cca dvouma rokama (?) jsem tak nějak přestala řešit tyhle blbosti a prostě to poslouchala. Jo doma se tím moc nechlubím a nikdy jsem to taky nedělala, ale jinak je mi to jedno. Vždycky jsem měla sklony k tomuhle stylu.. Awh emo.. Už od dětství se mi to tak líbilo a pořád líbí. Jen prostě... Kpop je kpop a má to kouzlo, co nic jiného nemá *_*

hlasuj #1 | Design

7. března 2016 v 17:41 | Asuka |  blog a já
Proč je to tak pěkný?? *-*
No... Ayo~
Jak si asi všechni vyšimli, opravdu často měním vzhed blogu :D a věřte mi, že kdyby tu nebyl tenhle článek, tak by tu byl už zase nový design. No ale adíska na svém blogu udělala anketu o příší design a já... Prostě musím taky. Ale! ten design který bude mít nejvíc hlasů tu bude měsíc. Opravdu to zkusím vydržet a navíc, po tomhle už ten prokletej program nechci ani vidět. Hlasování skončí asi 12.3. nebo -podle počtu hlasů- později. Ráda by jsem ale do dvanáctého protože pak... Logické přemýšlení - byl by tu měsíc, tudíž do 12.4. tedy do Sehunovích narozenin ^-^ což se mi dobře pamatuje kvůli tomu že mám narozky 4 dny po něm... :D

Moje historie k-popu~

2. března 2016 v 16:44 | Asuka |  k-pop.
Yo~
Na začátek chci moc poděkovat za návštěvnost v posledních dnech a celkově aktivity^^ opravdu mě to moc potěšilo.
Tady přidávám i screenshot z mého mobilu.
Ale teď už k tématu. Napadlo mě, že by jsem sem mohla napsat jak jsem vlastně ke kpopu přišla a tak, snažila jsem se to napsat v bodech, takže doufám že to někdo pochopí.