just wow

14. března 2016 v 16:18 | Asuka
Tyjo, dneska už píšu třetí článek (ano, jeden se mi smazal .-. zabít blog.cz) *potlesk*
No, rozhodla jsem se založit novou rubriku s názvem "přemýšlím". Původně tuhle funkci měla plnit rubrika "inside me" ale nějak z toho sešlo... Nebudu se stresovat. Už jsem psala jak se věčně z něčeho stresuji? Myslím, že ne. Ale nevadí. Právě od toho bude tahle rubrika. Ano, budou tu ještě větší nesmysli než v těch ostatních. Yaay.

Chci sem prostě psát svoje myšlenky a věci co chci někde zaznamenat, pak ale i blbiny, což je asi nejpravděpodobnější. Víte, já vlastně neumím nepřemýšlet. Moje máma je toho názoru, že každou chvíli zkolabuji, protože chodím pozdě spát, málo piju (ale to vážně jen někdy!) a neustále přemýšlím, takže si můj mozek nikdy neodpočine. Pamatuju si jak mi kdysi říkávala když jsem nemohla usnout, ať prostě na nic nemyslím. A dneska? Nedokážu bez přemýšlení usnout. Někdy jdu do postele i dřív, jen aby jsem mohla přemýšlet. A když nevnímám, je to kvůli tomu, že jsem se zamyslela víc než obvykle.
Vlastně ani nemůžu říct zda se tu najdou pozitivní věci, nebo spíše pesimizmus, který mi je od pohledu strašně sympatický. Agh. Poslední dobou se ale všechno tak nějak zlepšilo... Kpop je pro mě jedna z věcí co mě umí rozveselit. I když mám někdy dny, kdy vážně potřebuju jen bulet. A i celkem často. Vážně mám uložená videa BTS u kterých prostě vždycky brečím, ale nikdy když mám dobrou náladu, si je nepustím. Navíc, já prostě neumím být ok. Buď jsem tak šťastná, že vypadám až zhuleně, nebo jako hromádka neštěstí, která si to vším ještě zhorší a začně si číst pesimistické citáty v angličtině a poslouchat sad songy. Měla by jsem se sebou něco udělat. Ahg, vážně mám někdy myšlenky tipu "jo, jendou budu hubená/hezčí/chytřejší/xy" a někdy zase "seru na to, stejně si mě Taehyung nikdy nevezme" T_T (a vlastně ani Jimin, Jungkook, Suga, Jin, J-Hope, Lay, Baekhyun, Xiumin, Suho, Sehun, Kyungsoo, Luhan, Myungsoo, Kihyun, Minhyuk, Hyungwon, I.M, Ken, Hyuk, Hongbin, Daehyun, Youngjae, Junior, Bambam a nikdo další z mích basů T.T sad story)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabriella Gabriella | 15. března 2016 v 8:01 | Reagovat

To znám moc dobře-buď to ke tak,že kašlu na všechny a na všechno nebo jsem přecitlivělá a nebo až moc happy ._. Je duležité věřit ,že bude líp..ikdyž já mám co říkat no... Každopádně ti přeju zlatíčko ať se ti v životě rozjasní a zaplní ho duha :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama