abraca dabra

27. května 2016 v 22:52 | Asuka |  still breathing.

Ayo~
Jak žijete?
Těmito slovy vás výtám u dalšího výkecu z mého života.


Když teď zapomenu na to, že mi ve škole všichni pijou krev, žeru jako prase a moje váha nefunguje, tak to možná bude jednodušší sepsat. Po delší pauze jsem se zase naplno začala věnovat knihám (určitě vydám nějaký seznam <:) a dokonce si pustila další anime. Horší to je se mnou a s tím, že pořád jen přemýšlím. Začíná mi docházet, jak nic nedělám a všechno mi utíká mezi prsty. Kolikrát sedím v jídelně s partou lidí a.. Jsem uplně mimo. Vnímám jen jejich rozhovory, problémy a názory. Sedím tam jak trubka a cítím, jak tam nemám být. Ve třídě se bavím asi jen s dvouma lidma, zato v jiné třídě se bavím s více lidma. Cítím, jak mezi ně nepatřím, jak jsem se mezi ně narvala. Mám chuť se zvednout od stolu a odejít, protože to není moje místo. Ale stejně to neudělám. Příští rok už je neuvidím, takže tohle skousnu a budu dál dělat, že mi tohle nikdy nedošlo. Tak si říkám... Kam vlastně patřím? V mojí třídě je nás dvanáct, nejmíň pět lidí si zapálí hned co vyjde ze školy, občas něco ukradnou nebo se jen opijou.. A zbytek.. Prostě nějak je. Pochopte - jak říkají všichni, nejhorší třída na škole. Dost lidí se mě ptalo, už od šesté třídy, proč nepřejdu. Tady jsou ty trosky a vedle jsou všichni tak dokonalí.. Jako každá sportovní třída, vždycky byli lepší, žejo. Já se ale bráním zuby, nehty, aby jsem mezi ně nemusela. Všechny do jednoho nesnáším (oni mě teda taky moc v lásce nemají... teda alespoň ti, co vědí, že existuju) a zapadám mezi ně ještě míň než u nás.. Agh, už jen rok, jen rok.
Taky mě už přestává bavit to, jaký má na mě moje okolí názor. Nikdy se asi nezbavím nálepky, že jsem divná a šprtka (jak mi říkají někteří). Jednou řeknu něco sprostýho s všichni mají vánoce, přitom to není nic divnýho ani neobvyklého. Dostanu z testu za tři a oni to prožívají jako konec světa. Ale světe div se, jsem taky jen člověk a něco mi nejde a mám své hranice. Hranice. I já je mám, jako každý jiný.
Mimo tohle všechno, se strašně těším až si zase nechám zkrátit vlasy. Vím, jak mě moje máma vždycky, když jsem byla malá, nechala ostříhat na krátko a já to nesnášela (teda, ten konkrétní sestřih nesnáším do dnes). Chtěla jsem dlouhé vlasy jako ostatní. Chtěla jsem nosit copánky jako ostatní. Nechávala jsem si vlasy narůst, ale asi někde ve čtvrté třídě, mi ruplo v bedně a spolu s dvouma holkama, co jsem se tehdy bavily, jsme se nechaly ostříhat (jak jsem se s nima mohla bavit..?). Od té doby, jsem si vlasy nechala zase narůst. Loni na konci léta jsem byla na táboře a jedna holka pletla luxusní copánky. I když jsem už nebyla malá, každý den jsem si nechala něco uplést, protože nikdo jiný mi to jindy uplést nemohl. A takhle jsem měla vlasy do půlky zad. Pak mi ale letos v březnu ruplo v bedně a tralala, mám vlasy nad ramena. A pořád mi to nestačí. Chci ještě kračí. Mimoto, taky se chci nechat obarvit, tentokrát už celou hlavu. Ale to není jisté.
A ještě by jsem mohla napsat, jak si plánuju, že si nechám zase propíchnout uši. Na jednom uchu mám jen jednu naušnici a na druhém dvě. A to je sakra málo :D já si je prostě chci tak dlouho nechat prošpikovat.. Tentokrát to vyjde. Doufám, že ano.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gabriella Gabriella | Web | 28. května 2016 v 15:32 | Reagovat

Já se na prázdniny plánuju obarvit a i zajít ke kadeřnici a taky si nechat značně zkrátit vlasy♥ chci změnu. Znatelnou změnu. Kolikrát bych chtěla být někdo jiný, ale to nejde no. Jsem jaká jsem a musím se s tím smířit. Každý jsme něčím jedinečný :) ,upřímně nevím jak tě někdo může nemít rád. Mě přijdeš jako báječná osoba (teda až na to, že jsi mě podvedla s Adís :DD). Dá se s tebou skvěle bavit :)

2 Teranosuke Unko Teranosuke Unko | 28. května 2016 v 19:06 | Reagovat

Hele, já bych nedokázala jen tak s někým sedět na obědě. Vždycky se začnu domnívat, že jen otravuju. Kolikrát si přeji, abych se o to tak moc nezajímala. Raději nad těmi věcmi ani nepřemýšlej, pokud bys zavazela (což si myslím, že určitě nezavazíš), tak to tvoje chyba není. To oni by měli něco říct, ne? Ale jak říkám, nemyslím si, že bys zavazela. Zkus se uvolnit. I když vím, že to musí být těžké.
Jinak, já nosívala zatraceně dlouhé vlasy, ale na začátku školního roku jsem si vzala nůžky a ošmikala si je skoro až na kluka, jen se dvěma pramenama ve předu. Už nikdy bych si dlouhé vlasy nenechala narůst. Což mi připomíná, že bych si je měla zas ošmikat. Je to fakt otravné. A v barvení se též vyžívám, naposled jsem si nechala podbarvit černou se silně namelírovanou fialovou a navrch bílou XD.

3 beepinka beepinka | Web | 31. května 2016 v 10:44 | Reagovat

Owh Asuko,je mi moc líto,že ve škole nemáte dobrý kolektiv a necítíš se mezi nimi dobře :/,ale jak říkáš..už jenom rok a tohle peklo skončí a bude zase líp. Já jsem něco podobného měla na základce. Taky jsem se v té třídě necítila dobře,taky mě nazývali šprtkou a když jsem náhodou dostala horší známku než 1,tak si ze mě dělali srandu. Na základce jsme si kompenzovala hodně věcí učením....třeba svou váhu..přišla jsem domů a úplně zbytečně T.T jsem se učila několik hodin...abych aspoň něčím v té třídě zazářila,bohužel i tak si ze mě dělali srandu,že jsem šprtka...prostě základka totálně na nic a též jsem byla ráda,když jsem odtamtud vypadla. Na střední jsem narazila na super kolektiv ^^ takže ono to bude lepší,uvidíš. Bude líp. Když se tak zamyslím,tak aspoň k něčemu mi to učení na základce bylo a to k tomu,že jsem se díky super vysvědčení dostala na střední bez přijímaček,což mi tenkrát hodně pomohlo ...psychicky. ^^
Jinak teď k té veselejší tématice....já si právě naopak nechávám vlasy teď narůst dlouhé. :D chci to zkusit :D jaké to bude :DD hahah :D ,ale nwm..možná si je pak nechám zase zkrátit po ramena..to je pro mě ideální délka. Měla jsem to i kratší...,ale to nebylo to pravé ořechové :D Rozhodně si to nech udělat tak,jak chceš ^^ a jak se budeš cítit dobře :3! ~~  Jinak ten gif nahoře je prostě úžasný ♥ Jo a k tvému komentáři u mě na blogu : Cross Gene si určitě zčekni ^^ i další songy jsou super :3
History ten klip Psycho vyhledávám taky hlavně kvůli těm boy x boy momentům...je to prostě HOT !!! :D :D :D *-*
A jiné songy od UP10TION se ti líbí? :) ^^ Mně se právě od nich zatím zalíbily všechny :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama