Forever, we are young~

9. května 2016 v 18:29 | Asuka |  still breathing.

Hyo všici~
Dneska napíšu asi jen nějaký výkec z mého života... Takže ._.Jak se máte?
Víte jak jsem se zmínila o mé třídní, co ji vyhodili? Tak jízda pokračuje. Sice se snad nestane, že by jsme tu naší budoucí třídní (nechci být sprostá hned na začátku..) měli na matiku, ale na mě se valí jedna zpráva lepší než druhá. Odchází i moje učitelka angličtiny. Za 1. to byla jediná angličtinářka, co mě alespoň něco naučila. A za 2. jsem jí měla moc ráda. Jelikož jsem dva roky chodila do jiné třídy na aj, neměla jsem důvod se na té hodině usmát nebo jakkoli projevit (já jsem ten tip člověka, co hodně mluví, když jsou i něj známé osoby, ale jakmile je sám, neřekne nic..). Ona se mě ale pořád dokola a dokola ptala, zda se něco neděje nebo mě něco netrápí. Na to se mě ani moje rodiče nezeptají, a když už ano, tak to stejně dopadne hádkou a všechno se zhorší. Měla jsem tak dobrý pocit, když mi letos řekla, že má radost, že se o hodinách už směju.. Bylo to proto, že už nechodím uplně sama na aj, ale ona mě za to měla radost, vážně. Ale je tu ještě jeden fakt, není češka. Je z bulharska a na 85% se tam chce vrátit... Každopádně je to její rozhodnutí a já to respektuji.

Jo a taky by jsem mohla zmínit, jak mě ostatní začínaj srát. Vždycky jsem si myslela, že to já jsem ten pesimista, ale asi ne. Aby jsem vás přiblížila k mé situaci - jsou to dva roky, co mě začalo něco zajímat (něco trochu "pořádnýho"). A tak jsem se rozhodla, že si podle toho teda budu vybírat střední školu a všechno to zaměřím na to. A o čem mluvím? Hrozně mě zajímají cizí kultury, jazyky, apod. Ne jenom asijské, ale z celého světa. Ale nebyla by jsem to já, kdyby mi neruplo v bedně a já si za pětistovku nekoupila učebnici korejštiny a nezačala si plánovat život v koreji. Jop, zní to dost pošahaně. Já vím, že se život tam a tady nedá srovnávat, ale to já právě to, na co se těším. Těším se na ty rozdíly. Ale čím dál tím častěji se setkávám s názorem, že se tam mají blbě a dávají mi X důvodů proč tam nežít. Sakra, je to můj život, tak se mi alespoň do tohohle neserte! Nebaví mě poslouchat tyhle kecy o tom, že je to špatně. Když to špatně bude, tak to bude jen můj problém a moje chyba, takže ticho. Všechno má svoje klady i zápory, ale ostatní vidí jen to špatný.. Já koukám i na to hezký, takže mě už nechte.

Jinak se mi (až na to zasraný hubnutí a nenávisti k bratrovi) daří v celku dobře. Nebudeme si ale nic nalhávat, je to jen kvůli bangtanům. A vlastně i kvůli GOT7. Jaký je váš oblíbený ship? Já prostě... Nemám tucha jak se to stalo, ale najednou šel Markson i Jackbam stranou a... Jo, ulítla jsem na Jacknior. Nevím zda jsem to někde říkala (neříkala), ale GOT7 byla první skupina, co jsem si po bangtanech oblíbila. Pak už to prostě jelo samo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Teranosuke Unko Teranosuke Unko | 10. května 2016 v 19:59 | Reagovat

Tak to s učitelkou je mi líto, snad to nebude tak hrozné...

Nechápu, proč se ti ostatní pletou do tvého rozhodnutí... je fajn, že se na něco soustředíš a zajímáš se o to. A i kdyby to byla chyba, tak co? Každý ji v životě musí udělat.

Snad to bude ještě o něco lepší, doufám, že se konečně dostaví i nějaká dobrá zpráva :).

2 Gabriella Gabriella | Web | 13. května 2016 v 22:12 | Reagovat

To je mi líto :/
Musí to být těžké, mít zájem a ostatní se z toho akorát utahovat, i když to trochu i znám, ale upřímně jim to muže být u prd*** je to tvůj život a tvoje rozhodnutí :)

3 beepinka beepinka | Web | 20. května 2016 v 15:10 | Reagovat

Chápu že je ti líto,že ta učitelka odchází.:/// Jinak jsem toho názoru,že když tě to naplňuje,máš z toho radost..jdi si za tím. ^^ Na ostatní kašli :) Objektivní názory si klidně vyslechni to jo..,ale důležité je,co chceš ty a tím se řiď.
Jinak naprosto miluju tvůj blog ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama