I přesto se umím smát

14. června 2016 v 21:13 | Asuka |  still breathing.

Víte.. Přijde mi, že si zase jen stěžuju. Ale v tomhle článku vám chci říct i něco o tom, proč mám důvod se smát.


Za prvé by jsem měla zmínit to, že bangtani slaví tři roky od debutu. Mám z nich neskutečnou radost, přesto, že jsem s nimi jen chvíli. Od té doby, co jsem je poznala, co jsem se do nich a jejich tvrdé práce zamilovala, čas utíká ještě rychleji než dřív. Když jsem se začala trochu víc pohybovat ve světe kpopu, přišlo mi hrozné, čekat půl roku až rok na comeback. Ale sotva jsem mrkla už vydali dvě alba a já z nich už jedno mám doma. Je mi jedno jestli budu muset čekat rok nebo dva, na ně se vyplatí čekat. Nemůžu je přestat obdivovat. Tolik mi toho dali. Kvůli nim se musím smát, musím být šťastná. Vím, jak moc tvrdě dřou a jsem si jistá, že budou čím dál tím lepší. Tohle není jen o hudbě, je to o lidech. Ať jsem poslouchala kohokoliv/cokoliv, nikdy to nebylo takové. Oni mi toho dávají něco, co nikdo jiný ne. Tohle na kpopu miluju, dává mi to něco, co žádný jiný žánr ne. Myslím, že ti, co poslouchají kpop, ví o čem mluvím.

Ale to není jediná věc, pro kterou chci žít. Chci žít pro svoji sestru. Přiznávám, že někdy mě otravuje a já z ní jsem na prášky, ale to je přece normální... Já si přijdu neskutečně sama. Jsem vůči lidem odtažitá a neumím své pocity vyslovit nahlas, nebo jsem to alespoň nikomu nahlas neřekla. Vždycky, když mi je příšerně a já vzlykám do polštáře, tak mi v hlavě zní jen jedna věta. Nikdo tu není, neví to, nepomůže ti. Je to nesnesitelné. A já jsem schopná říct vám do očí, že svého bratra nenávidím. Roky se s ním snažím vycházet, ale on dělá přesný opak. Nenávidím ho. Nenávidím, že tu pro mě není. A to je to, co nechci aby moje sestra zažila. Jsou jí sotva tři roky. A já vím, že jednou se bude něčím trápit. A pokud tu nikdo nebude, aby ji vyslechl, budu tu já. Dám jí všechno, co já nemám. Dám jí pocit, že není sama. Nikdy nebudu jako můj bratr. Nikdy nedovolím, aby se cítila tak bezmocně jako já. Budu při ní stát. Já totiž musím. Vždycky jsem viděla, jak všechny tety, strýcové, babičky, dědové, příbuzní, cizí měli radši jeho. Já si tak připadala vždy. Pořád to tak je. Ale u mě bude na prvním místě ona. Nebude si moct říct, že je sama, protože to nikdy nedovolím. Ať vystuduji cokoliv a budu kdekoliv, tohle prostě udělám, budu za každou cenu stát při ní. Ale to je za dlouho. Teď ji nechám si hrát. Tohle je vlastně takový moje... přiznání? Nikdy jsem to ještě nikomu neřekla ani nenapsala... Tohle je poprvé. Heh.

Určitě je mnohem víc věcí, proč se směju. Proč žiju. Ale tohle jsem měla chuť sdělit. Určitě někdy sepíšu další věci, co mě naplňují.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 AWIT•ER AWIT•ER | Web | 14. června 2016 v 21:44 | Reagovat

Za prvé, ten layout.. je to neskutečně boží, fakt. Snad nejlepší co jsi kdy měla :3
Za druhé bts - ano, cítím to stejně. Hodněkrát mi zlepšili náladu, když jsem byla vážně smutná. Jednou se mi dokonce přímo ve třídě chtělo brečet, ale říkala jsem si "představuj si Taehyunga s kočičíma ouškama a packama na duhovém prostěradle. Taehyung. Ouška. Packy. Duha..." a vážně mi bylo hned líp a nerozbrečela jsem se :DD zní to dost retardovaně, ale už to tak bude..
A za třetí - to s tvou sestrou je tak krásně napsaný, opravdu. Málem mi i slzička ukápla, je to jak z nějaké knížky.. Mrzí mě to s tvým bráchou. Ale je správný, že to bereš jako příčinu toho, být oporou pro ségru. *big thumbs up*

2 Gabriella Gabriella | 18. června 2016 v 11:15 | Reagovat

Ten dess je luxusní ♥ :) a vůbec jsem netušila, že máš sestřičku :) Už to jsou 3roky? Páni :D

3 Mentalyil | Ellin Mentalyil | Ellin | Web | 18. června 2016 v 13:42 | Reagovat

Design je opravdu pěkný *~* děsně se mi líbí gifka.

Jsem ráda, když vidím něčí takové vyjádření k BTS. Kluci si opravdu zaslouží, aby je lidi měli rádi. Neumím si představit, že bych tolik dřela. Samozřejmě, že když si jdu za svým, tak pro to musím něco udělat, ale zda bych dokázala tolik ze sebe dostat jako kluci, to nedokážu říct.

Je úžasné, že se chceš o sestru tak starat. Určitě bude ráda. Časem. Známe děti, známe sebe, známe pubertu. Užiješ si nespočet nadávek a hrozného chování, ale až se najde a "dospěje", uvědomí si, co vše pro ní uděláš, tomu věř.
A k tobě... Pokud máš trápení, přece existuje na světě někdo, kdo by tě vyslechl a pomohl ti, no ne?
Nikdy nejsi sama, ačkoliv ti to tak může připadat a cítíš se tak.
Navíc, buďme upřímní. Každý by se měl se svými problémy vypořádat z velké části sám. Já osobně si na pomoc od ostatních moc nepotrpím. Ano, nechám si poradit, postěžuji si (málokdy), ale jinak se snažím svým problémům čelit sama a překonat je.
Kamarádi ti sice můžou pomoci, ale k čemu ti bude jejich pomoc, pokud se sama nesnažíš. Najdi v sobě sílu.
Řekni si, že jsi silná a zvládneš to.
A ono se to podaří.

4 beepinka beepinka | Web | 22. června 2016 v 14:13 | Reagovat

PŘESNĚ TAK! ♥ Nemohu než souhlasit. Pro mě kpop není jen hudba,je to něco mnohem víc. Dává mi to takovou optimistickou chuť do života,energii....nevím jak to říct,ale vím,že mi rozumíš ^^ Kpop je pro mě něco neskutečně důležitého,bez čeho nemůžu být. Dobíjí mě to ^^. A fakt můžu říct,že to neskutečně miluju. ♥
Já jsem s BTS od debutu ^^ ,takže sleduju,jak moc se posunuli. Jsem na ně opravdu pyšná a doufám,že se jednou dostanu na jejich koncert♥
Jinak je mi líto,že nemáš dobrý vztah s bráchou :/ ,ale třeba se to časem ještě nějak urovná. Každopádně že tu chceš být pro sestru je moc krásné a ona to určitě ocení ^^
Já si taky mnohdy připadám dost sama :/ ..... jsem asi fakt debil...kéž bych byla schopná něco změnit.

5 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 27. června 2016 v 10:56 | Reagovat

Je hezké jak na svoji sestru myslíš. A to s tím bratrem- zkoušela jsi někdy přijít na to, proč to mezi vámi takhle je? Já sice neznám okolnosti, ale nemůže to být tím, že on třeba prostě neví, jak k tobě má přistupovat? Já fakt nevím, někdy jsou různá nedorozumění tady v tomhle, ale to odtud nemůžu samozřejmě posoudit.
Myslím, že člověk nemusí být vždycky sám. Že stačí chodit jen mezi ty správný lidi, kteří mají k tobě blízko (třeba zájmy nebo tak), nemusí jít sice o přátelství na život a na smrt, ale nějaké to souznění se v životě najde vždycky. Nesmíme chtít nemožné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama