Co se dělo, když jsem tu nebyla..

16. července 2016 v 13:20 | Asuka |  blog a já

Ayo~
Užíváte prázdniny? c:
Nějakou dobu jsem se tu neobjevila, takže vám si chci napsat, co se dělo při mojí nepřítomnosti a tak dále..


Huu, tak se mi po blogu stýskalo, mám několik článků vymyšlených, takže myslím, že tu už takové prázdno nebude. Ale teď k tématu. Známí nám dohodili apartmán v Chorvatsku, že by jsme společně jeli ve stejném termínu. S těmihle známými jsme tam byli už spoustokrát i ve stejném apartmánu, takže nebyl problém. Prostě jsme se ze dne na den rozhodli, že odjíždíme, takže jsem ani nemohla dát nějaké to info dopředu. Ale i tak myslím, že to nevadí. Opravdu jsem měla čas přemýšlet, takže se těšte na spoustu článků, hlavně o kpopu.
No ale, byla jsem rozhodnutá, že nafotím X fotek a budu s tím všude spamovat a znáte to, prostě fotky od moře všude.. Ale já nejsem ten fotící typ, takže jediný dvě fotky, co jsem udělala, byly cestou tam, když byla kousek od Prahy duha. To je všechno. Takže fotky ne. Měla jsem se hezky a bylo to na mě až moc nicnedělání. Jako by jsem doma něco dělala, heh. Snědla jsem asi tunu zmrzliny, kterou tam mají výbornou, a jsem si dost jistá, že jsem půl roku jedla ty sračky, s prominutím, zbytečně, protože si přijdu dvakrát větší.. Samozřejmě jsem si řekla, že až přijedu, tak začnu od znovu a ještě víc, ale.. Štěstí mi - jak jinak - přálo, a já sebou sekla na schodech, po tmě, a ještě jsem měla v náručí sestru. A aby toho nebylo málo, tak to viděla celá rodina, co jsme u nich bydleli v apartmánu, protože nás ten večer pozvali na ryby. Celý večer jsem si přišla jako trubka a snažila se anglicky bavit s jejich sedmnáctiletou dcerou. Ok, já se bavit nesnažila, na to nemám, to ona se mě spíš ptala a já se snažila vyplodit odpovědi. Když na tim zpětně přemýšlím, tak jsem tam řikala takový kraviny.. Jednoduchý věty, který umim bez problému, jsem uplně spletla a... okecávalo to, jak se dalo. Ale pozitivní - rozuměla mi, i když jsem byla fakt jako trubka. A ten pád ze schodů, když jsem skončila s hlavou v keři, byla třešnička na dortu. Ale proč jsme o tom začala - mám nohu nateklou jak prase a zrovna dvakrát nejlíp to nevypadá. Ale u doktora jsem nebyla.. protože kdyby to přece bylo něco vážnýho, tak nemůžu chodit. Bohužel na nějaký cvičení a pohyb, aby jsem před tím pošahaným táborem zhubla, nepřipadá ještě nějakou dobu v úvahu. Hlavně se modlím, aby jsem se příští pátek dostavila na sraz armys, kam se chystám už několik měsíců. Sice mi už došlo, že tam bude hodně lidí a já budu sama, opět jako trubka. V těchto situacích mi je příšerně, většinou na zvracení. Ale chci tam, chci si užívat věci jako ostatní. Takže to zkusim zvládnout. To bude fakt výkon.
Pamatujete si, jak jsem zmiňovala tu kamarádku, jak chodí(la) do devítky a poslouchá kpop? Říkala jsem si jak budu v pohodě, až se nebudeme vídat každý den, protože jsme si občas lezly na nervy. Ale tak to prostě je, když jste s někým často, lezete si na nervy. Nic to neměnilo na tom, že je to moje skoro jediná kamarádka. Ale prázdniny sotva začali a mě se po ní neskutečně stýská už od třetího dne. Konečně jsem doma a budu ji moct vidět. Budu s někým mluvit hodiny o kpopu! To mi fakt chybělo, neskutečně.. Sice jsem asi před dvouma hodinama přijela, protože jsem chytli špatnou situaci na silnici a já seděla 25 hodin v autě, ale i tak jí ještě dnes napíšu, jestli na mě bude mít čas.. Hhh! Konečně doma. Budu mít přístup i do knihkupectví!
Ya, to bude pro dnešek asi všechno, co jsem chtěla říct.. Ale jak jsem psala nahoře, teď se mě nezbavíte.
Mějte se hezky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AWIT•ER AWIT•ER | Web | 16. července 2016 v 15:40 | Reagovat

Počkatpočkatpočkat to je ten sraz už za tak krátkou dobu?! UPS?! Ještě že jsi to zmínila :D Nejspíš se tam taky objevím.. teda.. snad.. uvidíme.. :D
Eh, nedávno jsem taky měla nohu asi tak 2x větší, ale to protože jsem zakopla o práh u dveří, noha se mi kroutila do velice záhadné polohy a já letěla na zem.. :D Vlastně jsem u toho ještě měla sluchátka a nevnímala jsem nic jiného než ten song :D Ale aspoň to nikdo neviděl, díky bohu :D
Ano, někdy je opravdu potřeba s někým prokecat hodiny jen o tom, jak má Myungsoo neskutečně sexy pohled :D V podstatě jediný člověk, se kterým se o tomhle můžu bavit bydlí úplně v jiným městě, takže se vídáme jen občas, když je u babičky.. taky mi občas leze na nervy :D Nemá ráda GOT7 chápeš to? CHÁPEŠ TO?! já taky ne.
No nic, snad ti ta noha "splaskne" do původního tvaru brzo :> :D

2 Asuka Asuka | E-mail | Web | 16. července 2016 v 16:01 | Reagovat

[1]: To se tam objev, protože kamarádka nemůže a já jedu sama :c takže potřebuju nějakou bezradnou osobu, která mi najde záchody, až se budu bát zeptat, kde jsou..  :D a... COŽE?! TO JE JAKO MOŽNÝ? ne, nechápu to, jak-je-někdo-nemůže-mít-rád-? To nejde... *počítá do deseti; nádech, výdech*..

3 beepinka beepinka | Web | 4. srpna 2016 v 14:24 | Reagovat

Už je ta noha v pohodě? A byla jsi nakonec na tom srazu? Já tam chtěla jít,ale nakonec mi to taky nevyšlo :/ ,ale třeba můžeme jít příště spolu ^^ :3 kdyby jsi chtěla x) :)

4 Asuka Asuka | E-mail | Web | 4. srpna 2016 v 18:12 | Reagovat

[3]: Na srazu jsem nebyla... Těšila jsem se tak dlouho, ale pak přišla panika, protože jsem vážně málo komunikativní člověk a hodně lidí pohromadě.. Už jen z toho mi bylo na zvracení, haah... Snad to příště vyjde, bylo by dobré někoho tam znát, tvou nabídku si budu pamatovat... :D :)
A Noha pořád pobolívá, ale jinak v pořádku :D díky za optání :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama