forever-forever.blog.cz

27. srpna 2016 v 16:18 | _asuka |  still breathing.

Okay,.. Ne, vůbec nic se neděje.. Jen už to jsou dva roky. Tedy dva roky to bylo přesně 22.8. 2016, ale to je jedno..
Někteří tu adresu až moc dobře znáte. Někteří jí neznají, ale už si to stihli najít, takže ví o co jde. A ti zbylí.. Těm to prostě asi budu muset polopatisticky napsat. Jedná se o adresu mého prvního, minulého, starého blogu. Blogů jsem měla víc, ale ty ostatní se nepočítají. K nim nemám žádný vztah.Dne 22.8. 2014 jsem tuhle příšernou adresu napsala do toho okýnka, který jsme museli vyplnit všichni. Mohla jsem tam napsat cokoliv, ale skončila jsem u týhle stupidity. A pokud vám to nepříjde stupidní, tak váš názor hned změním. Chtěla jsem, aby adresa mého blogu byla my-life-my-world, ale jak se dalo čekat, bylo to zabrané. Jak originální nápad jsem měla, žejo. Kromě toho, že jsem tehdy začala sledovat anime, tak jsem taky dost ujížděla na Twilight. Taky to nechápu. Upřímně sem to od začátku neměla ráda, ale znáte to.. Najednou vaše tehdejší kamarádka dostala všechny díly v sadě a vy jste to museli mít taky. Koukala jsem na jeden díl několik dní dokola a dokola. Fakt nepřeháním. Už teda nemám v plánu si to ještě někdy pustit, ale hrozně se mi líbilo, že na konci posledního dílu je napsáno navždy (ok, navždy je řečeno, samozřejmě tam bylo forever). Takže jak vznikla moje adresa? Dala jsem forever 2x za sebou, protože jednou bylo obsazený. Hehe.
Bohužel to nebylo tak horký a já až do vánoc dělala jen jednu věc - každý den přidala video (obvykle nightcore), a myslela si, jak nejsem úžasná blogerka. To je trochu smutný.. Každopádně se mi pak trochu rozsvítilo, a začala jsem něco psát. Sice by jsem to teď nejradši smazala z povrchu zemskýho, ale nechám to být. Blog mi vlastně dal hodně a já si neumím představit, že by jsem s tím přestala, určitě ne teď.
Pár měsíců před prvníma narozeninama blogu jsem ho opustila. Vystřídala jsem jich pak několik, ale na žádném mě to nebavilo, takže jsem s tím *hledá to* 19.11. sekla uplně. Moc dlouho mi to nevydrželo no.. 10.1. -tedy po dvou měsících, heh- jsem založila tenhle blog. Znám pár lidí, co svůj blog opustilo a pak se tam vrátilo. Ačkoli mám na ten blog spoustu vzpomínek, tak vím, že se mi tohle nestane.
Tentokrát jsem dala adresu blogu you-make-me-cry-cry, protože to nebylo dlouho, co bangtani vydali nový album a v titulním songu Run, se zpívá you make me cry cry. Myslím ale, že to většině došlo.
2:10; 4:50

Teď mě tak napadá, že jsem mohla použít love is a lie lie, ale cry cry už prostě k tomuhle blogu patří, takže se tím nebudu trápit. Ačkoli by jsem tam teď nejradši napsala něco jiného, pořád se mi to líbí.
Rozhodně nemám v plánu tenhle blog ještě dlouho opustit, protože až tady jsem začala psát opravdový články a až tady mě začalo blogování opravdu bavit. Na starém blogu jsem se vždycky strašně přemlouvala, aby jsem něco napsala. Nebavilo mě to. Ale tady už nemusím přemýšlet o čem psát, prostě to jde samo. A pokud není nápad na článek, stačí chvíli počkat, až bude nějaký luxusní comeback a hned je o čem psát. Vlastně si ani neumím přestavit, co by jsem bez blogu dělala. Heh. Musím se nad tím usmát. Mám to tu vážně ráda.
Ačkoli tenhle blog ani ten minulý neměl tu největší návštěvnost, tak mi to nevadí. Já nepotřebuju deset komentářů typu "hezký článek", vlastně mi stačí klidně i jediný pořádný komentář.
Když už jsme u toho, tenhle blog se vlastně točí hlavně kolem kpopu. Ten minulý kpop vůbec nezažil, tam bylo jen anime. Jedna moje oblíbená blogerka a vlastně i kamarádka mi řekla, že se jí stýská po časech, když jsem vytvářela anime designy. Jsem si jistá, že jsem se v dělání designů vážně zhoršila. Teď jen dávám do menu hezkou fotku a je to. Ale tak nevadí. Zase si někdy udělám layout s anime pro zábavu. Mohla by jsem tu ukázat pár mích prací. Je škoda, že většinu už nemám nikde uloženou. Omlouvám se za to náhled, nikde nemám verzi bez toho..
Tenhle se mi strašně líbil a vlastně pořád líbí.. Myslím, že mi tam vydržel nejdýl. Strašně dlouho jsem vymazávala pozadí toho digimona (ano, je to digimon), ale teď vim, že jsem to mohla udělat v tomhle případě naprosto jednoduše.. Well, nevadí no.

Tenhle je s Gumi, musím říct, že to byla ta první nejsložitější práce, co jsem dělala.

Tohle je asi to nejlepší, co jsem kdy vytvořila. Je to tedy na jeden z blogů, na kterém jsem jednu dobu strašila, ale stejně jsem ho opustila.. Je to zároveň poslední anime design, co jsem dělala. Pff.. Dělala jsem ho před vánocema 2015, takže už je to nějaká doba..

To je asi to jediné, za co se nestydím.. Strašně by jsem si chtěla sehnat photoshop, ale na pc mi nejde, takže musím čekat, až se týhle starý brambory zbavím.. Ale zase myslím, že to ještě přežiju, nějakou tu chvíli ano. Vždycky mě strašně bavilo dělat designy. Vím, že moje práce nejsou uplně ok, ale tak.. Co se dá dělat T.T
Ale když už jsem tu na ty designy narazila, přemýšlela jsem, že by jsem si tu někde do menu dala past layouts. Sice je už asi nemám všechny, co tu byly, ale tak třeba kdyby to někoho zajímalo.. Já osobně lidem často projíždím staré layouty. Takže kdyby se našla nějaká hodná duše a napsala mi do komentářů, jestli mám vydat special článek pro past layout. A taky mě hrozně baví dělat designy pro ostatní, takže kdyby jste byli zoufalí, tak mi napište někde do komentářů.. Já to snad najdu. Ok, teď vypadá zoufale já.. why not..
Mimoto, mám pár plánů, co se bude s blogem dít dál. Teda, nemám tušení o čem budu psát. Asi by jsem mohla shrnout prázdniny, ale vzhledem k tomu, že se v podstatě nic nedělo a všechno, co se dělo, už víte, tak je to naprosto zbytečné psát. Nebo by jsem mohla napsat nějaký velký kpop článek a vyjádřit se ke všem comebackům, co jsem za ty dva měsíce zaregistrovala. A nebylo jich zrovna nejmíň. Určitě vám někdy napíšu velký článek o Pentagon, což je skupina, která bude debutovat pod Cube. Jejich situaci sleduju už od začátku, takže se v tom trochu vyznám. Sice ten debut měli mít už někde v červenci, ale snad se toho do konce roku dožijeme. Podle posledních informací (a že jich bylo v srpnu hodně málo), co jsem zjistila, už mají snad všichni členové jisté členství (JÁ ŘÍKÁLA, ŽE JICH PROSĚ MUSÍ BÝT DESET). Jméno skupiny se myslím ještě může změnit. Doufám, že už se v tom nebudou šťourat, nebudou další změny a nechají je v klidu debutovat. Pokud jste se o ně do teď nezajímali, tak to ani nedělejte. Až budou mít debut, tak vydám velký článek, kde představím členy a všechno okolo.. Už se toho nemůžu dočkat.
Tohle je asi všechno, co jsem chtěla v tomhle nostalgickým článku zmínit.. Asi se tu objevím až nějak po začátku školního roku, protože mě ještě čeká tábor (teď asi sedim někde ve vlaku se sluchátkama). Ani trochu se mi tam nechce, heh. Doufám, že nebude moc teplo a nepůjdeme se někam koupat, jinak by jsem musela vymyslet nějakou výmluvu, protože tam mě nikdo nedostane.
Užijte si zbytek prázdnin a začněte dobře nový školní rok, byebye~~ c:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Narbie Narbie | Web | 28. srpna 2016 v 14:11 | Reagovat

Já jsem též ve vymýšlení názvů úplnej amatér. Na blog jsem se přidala, tudíž jsem jméno nevymýšlela já, na to mám druhou hlavu, keke, což zní divně. Ale kdysi, když jsem si chtěla založit blog, jsem přemýšlela...a připadala jsem si, jako nemožnej člověk. Bez nápadu. A tak jsem to vzdala. Nakonec se situace trochu vsákla a...jsem tam, kde jsem. Na své stanici, yarina. Blog, ke kterýmu mám vztah. A nejspíš už mám i otevřený oči, že stanovisko měnit nebudu. Jen mám chuť mazat články. Aneb staré shity, známe to.
Tvůj název blogu jsem pochopila, ani jsem po tom nepídila. Myslím tento s cry cry. Přestože mě bts hodně pustili, písničky znám..alespoň ty, které jsem poslouchala v době, co jsem  je měla víc ráda.
Tvůj předešlý blog upřímně neznám. Ale to bude tím, že na anime blogy zkrátka nezavítám. Není to šálek mého čaje. Ale layouty si měla pěkné, to se musí uznat!

2 adís adís | E-mail | Web | 28. srpna 2016 v 16:47 | Reagovat

Ještě od tebe mám objednaný design. x33
Nu, mě ty časy chybí teda.. Ale mění se člověk, že. Jsem ráda, že s tím jen tak nesekneš. x3
Tak kdysi jsme byli mrňata, dnes je to jiné. Všichni jsme jiní.
Držím palce na táboře!! :3

3 Teranosuke Unko Teranosuke Unko | 28. srpna 2016 v 20:35 | Reagovat

Taky jsem kdysi měla pár blogů, ale vzhledem k tomu, že jsem tenkrát ani neuměla vytvořit (což neumím do teď) a nastavit design, tak na nich nakonec neskončil ani jeden článek. Jsou to jen prázdné adresy XD. Upřímně, ani mne nenapadlo, že bych můj blog mohla pojmenovat jinak než podle mojí šílené přezdívky XD. Možná jsem nad tím měla víc zapřemýšlet, je to jak nějaký hlavolam XD. I tak doufám, že mi to na něm vydrží i když mám momentálně ve psaní článků jakýsi zásek a nedokážu napsat vůbec nic pořádnýho.
Což mě přivádí k tomu, že tvoje designy jsou naprosto luxusní! Když se tak dívám na ty moje nepovedený pokusy, co jsem se pokoušela stvořit, tak se mám chuť propadnout pod zem. Úplně se před tebou stydím! XD. Prostě si nikdy nedokážu představit, jak by ten vzhled měl vypadat a už vůbec ho neumím vyrobit XD. Ale to snad muselo každé zbloudilé ovci, která na ten můj blog občas narazí, dojít. Přemýšlím, že si tam tu moji hrůzu ještě nějakou dobu nechám a pak bych si u tebe moc ráda s obrovskými díky nějaký layout objednala! :) A ten článek o designech bych rozhodně s radostí uvítala, moc ráda bych viděla více z tvojí tvorby! :3
Jinak doufám, že ten tábor bude v pohodě, taky jsem na ně dříve jezdila, ale poslední dva roky už na to nemám sílu ani čas.
Btw, taky jsem děsně ujížděla na Twillight! XD Neustále jsem čuměla na ty filmy a furt dokola četla knihy. Je to taková moje temná minulost za kterou se docela stydím. XD

4 S c a r s S c a r s | Web | 29. srpna 2016 v 10:51 | Reagovat

Moje Twilight éra byla taky docela devastující a teď se k ní radši už nehlásím. :D Nikdo mi ale nevezme, že jsem na první dílu byla v kině třikrát. :D HELP a to ještě nepočítám čtění knih. :D A jinak se hláším ke článku s designy! :D Minulý rok, když jsem rádoby "slavila" svoje blogové výročí, tak jsem připravila i článek zaměřující se na layouty za těch x-let na blogu. :D Byla to docela sranda. Já mám to štěstí, že jsem hrozný pedant a kromě úplně prvního layoutu, mám v počítači zaznamenané všechny layouty, které mi prošly blogem. :D Ty záčáteční byly fakt hrozné shity. :DD

5 beepinka beepinka | Web | 1. září 2016 v 14:40 | Reagovat

Ten spešl článek určitě vydej a samozřejmě i ten velký kpop článek,ten bych si moc ráda přečetla :3!
Musím říct,že se mi moc líbí,že tvoje adresa blogu má spojitost s BTS ♥ To je zkrátka pěkné :>
Zveřejněné layoty jsou fakt peckové! Máš na to talent,to se musí nechat :3!
A rozumím ti,já mám taky svůj blog neskutečně ráda. Sice nejsem moc aktivní,jelikož mi to povinnosti nedovolují,ale i tak to tam neskutečně zbožňuju,moje doupátko haha :´D.
Btw já mám stejný dess už asi 2 roky...:DD a stále ho nechci změnit. Nějak jsem si na něj zvykla. Řekla bych,že k mému blogu prostě už patří a kdybych ho změnila,nebyl by to už prostě můj blog :DD.

6 AWIT•ER AWIT•ER | Web | 1. září 2016 v 15:15 | Reagovat

Já už si upřímně ani nepamatuju, kolik blogů jsem celkem měla, ale můj úplně první stále žije.. :D první článek je v archivu z června 2011, takže už to je nějaká doba. O.O Ale taky to byly články typu jako "oblíbené obrázky", "oblíbené pixelky", kopírovala jsem odněkud různý vtipy apod.. :DD hodně trapná záležitost, proto nikam ani nehodlám sdílet odkaz a zároveň je mi líto to smazat.. :D

Tvoje aktuální adresa je podle mě dobrá^^ dobře si jí pamatuju a pokaždý, když tu adresu čtu, vždycky to je v rytmu RUN a v hlavě mi zní Rap Monův hlas.. :DD Dokonce mi i automaticky vyskakuje při napsání "you" do lišty - a to je co říct, protože původně  vyskakovalo vždy "youtube.com" :D

Já svojí adresu vymýšlela na hodině anglištiny, když jsme probírali transformaci slova z podstatného jména do přídavného a hrozně se mi líbilo "fool - foolish" a to pumpkin vzniklo tak, že jsem kdysi na táboře měla přezdívku dýně, kvůli tomu, že jsem při hlasování příštího jídla vždycky hlasovala pro dýňovou polívku ._. Takže moje adresa je opravdu děsně meaningful, jop.

Co se designů u tebe na blogu týče - pokaždý se mi hrozně líbí. :3 docela by mě zajímalo, v čem je děláš, protože jsem si do teď myslela, že ve photoshopu..

Nicméně bych celkem brala ten článek o Pentagonu (až teda debutují) protože zrovna v tomhle vážně přehled nemám a přijde mi to složité asi jako NCT, takže tak. :D

7 Gabriella Gabriella | Web | 2. září 2016 v 18:07 | Reagovat

Ty tvé práce jsou moc pěkné -ten první ´je hrozně cute *-*.
A na tamten blog si moc dobře pamatuji :) na něm jsem tě našla prvně. Navíc hele moje tehdejší adresa taky není moc valná - my-wolf-stories? Vážně :D?
Taky ti přeji spoustu štěstí ve škole :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama