bow wow wow

15. září 2016 v 17:52 | _asuka |  still breathing.
Hello~~
Ačkoli mám rozepsané dva poměrně velké články, nemám tušení, kdy budou dokončené. Takže proč to neproložit výkecem o začátku školního roku? Takových nesmyslných článků asi nebude nikdy dost.
První a taky asi jediné, co by jsem chtěla zmínit, je tedy škola. Jak jste se už mohli dozvědět v článcích, co jsem vydávala před prazdninama, zase jsem ve škole alone. Fakt chytré, najít si kamarády ve vyšším ročníku.. Ale lepší, než žádné, že. Nebavila jsem se jen s jednou holkou, bavila jsem se i s jejíma spolužačkama. Ale ona přece měla stejnou posedlost jako já. Mít někoho, kdo má rád stejné věci pro mě bylo jaksi nové. Ale.. Jen s ní jsem v kontaktu. Ostatní se nějak vytratili..
O víkendu, když má čas, tak se třeba sejdeme a někam jdeme. Ale lhala by jsem, kdyby jsem řekla, že mi ve škole nechybí. Každé ráno jsme se viděly. Měli společně pár hodin. A šly do jídelny, kam jsem nikdy nemusela. Chodila jsem tam jen kvůli tomu, aby jsme byly spolu. Nevadilo mi chodit domu o hodinu, někdy i o dvě, později.. Ale jinak jsem ráda, že se jí na nové škole líbí. Sice je to složité, ale líbí se jí tam.Mě taky už do hlavy začali hustit jen střední. Jsem ve škole půl měsíce a už teď, mě to nebaví. Každý den slyším desetkrát jen přijímačky, přijímačky, přijímačky. Začínám se stresovat. Což asi není dobře. Já jsem totiž strašná a stresuju se i z malého testu z dějepisu. I když to vím, tak se stresuju. A aby jsem byla upřímná, to je jediný důvod toho, proč se bojím přijímaček. Nemyslím si, že by jsem se na to nedokázala naučit. Ale já věci nezvládám kvůli stresu. I moje máma si myslí, že je kvůli tomu neudělám. Furt ze mě chtěli a chtějí doktora, nebo něco takového. Ale nedávno za mnou máma přišla a řekla mi, že pokud fakt chci jít na gympl, tak se budu muset hodně učit. Řekla to tím tónem, že mi dala jasně najevo, že si myslí, že na to nejspíš nemám. A já nevím, zda na to mám nebo ne. Na jednu stranu, hodně se stresuju a prožívám to.. Ale na druhou, učení je to jediný, co mi kdy šlo. V čem jsem dokázala být nejlepší. Takže se budu snažit dál. Budu věřit, že to zvládnu. Jediný, kdo mi věří, je vlastně ona, moje jediná kamarádka.
Asi s článkama o škole budu hodně otravná, když už je vydávám tak brzo.. Ale to je vážně jen tím, že mi nikdo nemluví o ničem jiným.. Gomene..

A pokud jde o to, jak to u nás ve třídě vypadá... Tak nás už není 13, ale jen 10. Nechali jednoho kluka prolézt na opravkách, aby nás bylo na třídu. Máme jinou třídní, ale naštěstí nám tedy dali dobrou učitelku. Už teď mi je ale nepříjemné, mezi ty lidi zase chodit, protože se školou se vrátili i věci, které jsem v létě přehlížela. Jak jsem v minulém článku řekla, že se moje váha zase blíží k 70kg, tak jsem s tím pořád nic neudělala. Začínám si připadat zase tak nechutně odporně, jako vždycky. Aby jsem byla upřímná, tak už i ve věcech, co jsem nosila ráda, si připadám odporně. Před několika lety, jsem přestala nosit šaty a sukně, jak jsem se styděla. Letos v létě, jsem se odmítala obléknout do plavek. Jediná výjimka byla dovolená nebo když mě rodiče donutili s nima jít někam. Už se stydím mít kraťasy. Vlastně, připadám si hnusně ve všem. Chci se propadnou do země, tak moc se za sebe stydím. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dee & Hikari Dee & Hikari | Web | 18. září 2016 v 13:00 | Reagovat

Taky se někdy ve škole cítím osamělá. Ale tak vždycky si můžu vzít knížku nebo hudbu do uší s sebou ^^

----------
Ahoj, jinak bychom tě rády pozvaly na náš YAOI/JURI povídkový blog! ^^ http://yaoiii-povidky.blog.cz/

2 Gabriella Gabriella | 18. září 2016 v 20:38 | Reagovat

Moc dobře tě chápu Asu. Ale za chvilku to budeš mítvše za sebou! :) Jinak ti přeju hodně štěstí s přijímačkama no :)a hlavně se na ostatní neohlížej a jdi tam kam sama chceš

3 beepinka beepinka | Web | 26. září 2016 v 19:45 | Reagovat

To je škoda,že už kamarádka nechodí na stejnou školu :/.
Jinak co se týče toho učení a stresu...měla jsem to tak dříve taky :/ a právě na základce a pak nějaký čas i na střední škole. Na základce jsem se hodně učila...proučila jsem se klidně celé odpoledne,večer a přitom to ani nebylo potřeba. Docela mě mrzí,že jsem si víc neužívala. Ale tak..neměla jsem kamarády,tak jsem takhle trávila volný čas. Chtěla jsem být prostě dobrá a taky jsem díky tomu byla. Každopádně na střední jsem se dostala bez přijímaček!!! A díky čemu? Díky mému skvělému prospěchu na základce. Nechceš se zkusit podívat po nějaké škole,kde berou bez přijímaček?...pokud teda máš dobré známky :). Já jsem díky tomu pak strávila fajn roky na gymplu :). Upřímně myslim si,že přijímačky bych tehdy nedala,jelikož jsem bývala taky velký stresař. Ale kdo ví. Jinak v prváku a druháku na střední jsem postupně přestávala tolik stresovat ohledně učení....měla jsem skvělé známky...a to i počas třeťáku a čtvrťáku,ale ...přestala jsem to prostě tolik hrotit a prožívat. Dokonce se ze mě stal docela prokrastinátor. :D Tenhle problém zase naopak řeším teď lol :D. Každopádně podle mě tvoje maminka má jenom strach no,protože si pro tebe přeje jenom to nejlepší.
A teď k váze...na to ti mohu říct,že řeším úplně to samé! :/ No...máš mě na fb..kdyby jsi kdykoli chtěla cokoliv probrat...klidně mi napiš,budu jedině ráda! :3 Drž se!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama