Říjen 2016

Pentagon [펜타곤]

24. října 2016 v 19:56 | asuka |  k-pop.
Hello~ tenhle článek jsem chtěla vydat už někdy minulý týden, ale jak vidíte, dveře se tu netrhnou
Od června jsem se konečně dočkala debutu pentagon. A slíbila jsem, že k tomu něco vydám, takže.. tady to asi je. Mám teda trošičku vymytý mozek (hobi, hobi, hobi, vhope, hobi, hobi,..) ze všeho, co se teď děje, ale i tak vám to sem dám.
Myslím, že většině z vás je jasné, jak to u mě vypadalo. Hned jak jsem se dozvěděla, že budou natáčet mv, tak jsem měla neskutečnou radost. Ale nebyla by jsem to já, kdyby mě furt nenapadaly myšlenky typu:
"Co když se mi to nebude líbit?"
"Co když to zkazí a já jsem půl roku čekala, stersovala se, těšila se, brečela, naprosto zbytečně?"
"CO KDYŽ TO PROSTĚ CELÝ TOTÁLNĚ PODĚLAJ?"
No a.. Nestalo se tak. Mám strašnou radost. Myslím, že jako debutové album to není vůbec špatné. A navíc se na většině alba podíleli a prostě... omgomgomg, fakt tomu nevěřim. Moji p e n t a g o n už fakt debutovali a rfgrvgvrdsgvbrbgb.

» menu.

23. října 2016 v 20:24 | asuka
▬ a s i e
[ k-pop ]
[ anime ]
[ doramy ]

▬ o t h e r

▬ i n f o r m a t i o n
[ založeno: 10/1/16 ]
[ admin: asuka ]
[ motto: not crying on a sunday ]
15.10. 2015 - 15.10 2016

15. října 2016 v 0:02 | _asuka |  k-pop.
Ayyoo~
Takže... Proč zrovna dneska? Protože ten den, přesně před rokem, se stala pro mě vcelku důležitá událost. Událost, kterou jsem tu zmínila už nesčetněkrát a vy ji znáte nazpaměť. Ale, proč si to znovu nepřipomenout, že?monsta x ▬ fighter

4. října 2016 v 17:13 | _asuka |  k-pop.

Já vím, moc často to nedělám, ale proč nenapsat další zbytečný výkec? (TεT) Nebo se jen snažím zamaskovat ten nesmysl, co jsem vydala naposled?
A co že je ta úžasná věc, o které hodlám psát?
Hm?
Já vím, takhle by jsem začínat články neměla, vypadám ještě víc jak magor (ale není divu, že).. bow.. wow.. ehh.. ještě jednou.
Hello~~
Já vím, že to víte. Určitě vám je jasný, že jsem se dusila, brečela, křičela, jánevímcoještě. Because monsta x are back.

mm.. přehnaně pozitivní článek (*˘︶˘*)

1. října 2016 v 11:05 | _asuka |  still breathing.
-Protože mě něco osvítilo, napsala jsem tenhle až moc pozitivní článek. Možná to jsou ale jen kecy, který se nesplní.. Takže je to asi uplně zbytečný článek, ale nekazte mi dobrou náladu.-
Ayoo~~
Prvně by jsem chtěla poděkovat za komentáře u předešlého článku.. Vážně mi to pomohlo cítit se líp a navíc mě to i trklo k tomu, aby jsem se nějak rozhodla. Asi nedokážu člověka, kterého znám celý život, ze dne na den vykopnout ze života. A i kdyby jsem to dokázala, tak to tak prostě nejde. Začnu pomalu. Nebudu nad ní víc myslet a trápit se. Budu žít jako by tu vlastně nebyla. Je tu tolik nových lidí, které mám ráda, takže budu myslet na ně. Ať už jsou na druhém konci republiky nebo ne. Nebudu se trápit tím, co dělá ona a nebudu si všímat srovnávání nás dvou. Vlastně jsem nikdy nepochopila, jak nás lidé mohli srovnávat. Nikdy jsme se nepodobaly ani v těch nejmenších maličkostech. Nikdy nebyla nijak výrazná, vím, že by jsem dokázala být výraznější. Jenže to jsem nikdy nechtěla, takže jsem se nechala od ostatních ušlapat. A nakonec i od ní.