15.10. 2015 - 15.10 2016

15. října 2016 v 0:02 | _asuka |  k-pop.
Ayyoo~
Takže... Proč zrovna dneska? Protože ten den, přesně před rokem, se stala pro mě vcelku důležitá událost. Událost, kterou jsem tu zmínila už nesčetněkrát a vy ji znáte nazpaměť. Ale, proč si to znovu nepřipomenout, že?
Vlastně se v to období stalo celkem dost důležitých událostí. Začneme postupně.
Už někdy před prázdninama, jsem trochu poslouchala kpop, ale pořád jsem nebyla na takovém lvlu, aby jsem třeba jen znala jména členů. Vlastně jsem nechápala, proč jsou tim někteří lidi tak posedlý. Ale 8. října jsem zase zavítala na blog beepinky a nejnovější článek se týkal debutu up10tion (kteří před nějakou dobou slavili už rok od debutu >< yahaaa). Nebýt toho článku, tak na to asi nikdy nepřijdu. Uplně první myšlenka byla Oni nevypadají všichni stejně! Já je poznám! a pak něco jako Ah, ale zní to fakt chytlavě! Takže jsem si to ihned stáhla do mobilu a byla to ta nejposlouchanější songa v té době. Když jsem to nedávno pustila doma, tak mi máma řekla, že si pořád pamatuje, jak jsem s tim prudila.
No a.. Pár dní na to, přesněji 11. října jsem nasedla do autobusu a jela se školou do anglie. Celou cestu jsem poslouchala so dangerous. Divim se, že mi z nich nehráblo. *kvůli nostalgii si to musí pustit, aby si připomněla ty časy*

a protože je asu tak hodná, tak vás o to taky neošidí.
Aby jsem teda nějak shrnula tu anglii.. Byla jsem v uplně ingnorantský rodině, s totální blbkou. Protože kdo by se mnou přece dobrovolně byl. A ke klukům ze třídy jsem se nacpat nemohla, takže... nebylo cesty úniku. Ale musím jí dát aspoň 10 bodů za to, že i když tam furt hrálo so dangerous, tak si nestěžovala.
Mimoto, jsme tam museli chodit do školy a učili se angličtinu. Byl to pro mě teror, protože nebudu lhát, já fakt byla totálně mimo. Hlavně mezi uplně cizejma lidma (někteří si možná pamatujete článek, kde jsem se na takovej teror zapsala po 2... a nebylo to o moc lepší). V anglině jsem se za ten rok strašně zlepšila. Vlastně mi nevadí texty v angličtině a i titulky zvládnu (pokud se však nejedná o super zamotanou doramu, hehe). A už mi ani nevadí hodiny angličtiny. Vidíte to? Díky kpopu jsem zapomněla na 7 let nenávisti k angličtině a ještě mi to začalo jít. Že by jsem jednou udělala něco užitečného? cccccccccccc: no.. pořád tam mám mezery a jsem si vědoma toho, že to furt není ono.
Jinak se mi v anglii samozřejmě líbilo. Ale i tak myslím, že kdyby jsem tam jela letos, tak si to užiju ještě víc. Ale žádný, co by, kdyby. A aby tu bylo teda i něco o tý anglii, tak přísahám, že se jednou vrátím do m&m's shopu, kde ty bylo naprosto dokonalé, a taky drahé. Od tý doby, co jsem si tam koupila m&m's tak ty u nás nejim. Ty, co si tu koupíte, jsou strašně sladký a po chvíli už to nechcete ani vidět. ALE TYHLE BYLI TAK STRAŠNĚ DOBRÝ A DOKONALÝ, ŽE JSTE JE MOHLI ŽRÁT FURT. Bože, jsem ztracenej případ.
No a poslední den, 15. října, se stalo už to mé naprosto ohrané setkání. Stáli jsme u obchodního centra kousek od Londýnského metra a čekali na ostatní, až přijdou a my budeme moci k autobusu a odjet domů. Stála jsem tam sama a výjimečně neposlouchala, o čem se ostatní baví. To se změnilo ve chvíli, když jsem uslyšela větu Nikdo, jen jeden korejec. (asi jsem fakt totálně ztracenej případ.. je to nejspíš horší, než jsem myslela). Sebrala jsem všechnu odvahu, co jsem měla, a že ji moc nebylo a pořád není, a oslovila ji. Jsem na sebe pyšná, že jsem to udělala. A jsem taky pyšná, že jsem u ní vypěstovala závislost na BTS, EXO a hlavně MONSTA X. U exo to trochu trvalo... Ale monsta se chytli opravdu hned a začínám si myslet, že je na nich do puntíku závislá. Ne, že by jsem já nebyla. Hehe.


A dál to taky už znáte. Přišli další skupiny a další naprosto dokonalí asiati, takže.. I naše zpomalená asu pochopila, co je vlastně kpop zač a jak vám zničí život. (nebo spíš zachrání?)
V době halloweenu (který mimochodem naprosto miluju, stejně jako podzim sám o sobě), jsem pak obsadila místo ultimate biase. Ještě teď si přesně pamatuju, jak na mě vyskočila fotka Taeho, v převleku za upíra. Byla to prostě láska na první (druhý) pohled. Za ten rok si svůj flek drží, jen k němu přibilo pár... konkurentů.. Když se totiž podíváte na slaninu, Suha, Kihyuna, Donghyuka, Hobiho, dalších 816413671 jmen, nebo třeba -nedej bože- na Minhyuka, tak si začínáte říkat, jestli je vůbec možný mít jen jednoho ub.
Neodvažuju si říct, že jsem za ten rok nějak vyspěla. Jsem furt ten malej 164-centimetrovej-kid. Ale možná se mi trochu rozsvítilo, nebo jak já ráda říkám, něco mi došlo.
Ale odvažuju se říct, že kpop (a vlastně anime, hehe, bez toho by jsem neznala ani kpop), je jedna z nejlepších věcí v mém životě. Za pár let, nebo možná dřív, si možná budu říkat, jak jsem byla hloupá. Jak jsem mohla dělat a zajímat se o spousty jiných, prospěšnějších věcí. Ale nebudu se tím ani trochu trápit. Nevzdám se něčeho, co mě dělá teď šťastnou a dokáže mi zvednout náladu jen proto, aby jsem později nelitovala. Až (a že doufám, že se tohle nikdy nevyplní) ta chvíle, kdy mě to šťastnou dělat nebude, nastane, tak se tím nebudu trápit a budu dělat něco, co mě bude dělat šťastnou v tu chvíli.

A jen taková věc mimo článek - objednala jsem si od bangtanů WINGS a nerada by jsem to sem fotila, pokud to nikoho nezajímá.. Takže, je tu někdo, kdo by stál o výkec o jejich dokonalým albu a pár fotek?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabriella Gabriella | Web | 23. října 2016 v 18:22 | Reagovat

*předstírá že chápe co znamená bias aby ze sebe neudělala ještě většího debila*
Ta písnička so dagarous je dokonalá awww *-* , já opravdu nechápu že se je pamatuješ já popravdě nevím ani jedno jméno :'D natož abych tak pojmenovala své kaktusy :) ale taky jsem dříve dávala věcem jména :D

2 beepinka beepinka | Web | 31. října 2016 v 10:50 | Reagovat

Krásný článek a ani nevíš,jakou mám radost,že na počátku tvojí cesty ke kpopu je můj článeček s UP10TION ...Mám z toho úplně skvělý pocit ♥
Přesně tak,KPOP je jedna z nejlepších věcí v mém životě. Neskutečně mě to naplňuje ♥.
A foto článek k albu udělej určitě! Já sama zvažuju,že si album koupím ^^. Jakou verzi sis objednala? Typuju,že I :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama