monsta x ▬ fighter

4. října 2016 v 17:13 | _asuka |  k-pop.

Já vím, moc často to nedělám, ale proč nenapsat další zbytečný výkec? (TεT) Nebo se jen snažím zamaskovat ten nesmysl, co jsem vydala naposled?
A co že je ta úžasná věc, o které hodlám psát?
Hm?
Já vím, takhle by jsem začínat články neměla, vypadám ještě víc jak magor (ale není divu, že).. bow.. wow.. ehh.. ještě jednou.
Hello~~
Já vím, že to víte. Určitě vám je jasný, že jsem se dusila, brečela, křičela, jánevímcoještě. Because monsta x are back.Určitě vám neuteklo, že se včera vrátili mx se svým 4. mini albem. A protože mě všichni až moc dobře znáte, tak víte, že podle teaseru jsem si myslela něco jak "to ale nevypadá tak dobře jak all in". Jenže pak přišel ten den comebacku a já se zamilovala do Kihyuna a jeho růžový hlavy, do Wonha protože f u c k m y l i f e - this is his time for shine. Well, já jsem je milovala už předtím, jen se mi potvrdilo, že to je vážně jedna z těch nejlepších skupin. No a pak tady je Minhyukie aka bias wrecker all the time. Skákala jsem dva metry vysoko nad jeho fotkama, kde má hnědý vlasy. A k Changkyunovi se vyjadřovat nebudu. This boi is so dangerous for my life. U Hyungwona a zbytku jsem na tom velice podobně. Celý to mv je prostě vydařený a já nemůžu jinak, než je ještě víc milovat.


Samozřejmě jsem ani chvíli neváhala a pustila si hned celé album. A klobouk dolů. Tohle je poprvé, co se mi z jejich alba líbí uplně všechny songy do jednoho (a to jsem z album preview neměla nějak dobrý pocit). Vlastně se mi tohle nestalo ani u exo. Bangtani jsou jediní, který dokázali udělat album, který by se mi líbilo uplně celý. Ale jsou to bangtani, od nich nic jinýho ani čekat nemůžu. Takže.. že by se tímhle staly oblíbenou group number 2? who knows. ale maj rozhodně nejlepší hadry.


tady celé album
Který song se líbí nejvíc vám? Já se prostě nemůžu rozhodnou >.> podle album preview jsem si vážně nic neslibovala a zaujalo mě kromě Fighter jen Be Quiet. Ale jak jsem řekla - fakt se mi to líbí všechno. Doufám, že zase udělají nějakou self-cam aby jsem mohla slintat. A doufám, že by jsme se později mohli dočkat i dalšího special klipu. U minulého alba se trefili a udělali ho taky na song, co se mi líbil. Ale tady mi je to fakt jedno, všechno je to uplně úžasný. Bože, a to jsem ani nemluvila o tom dokonalým photoshootu. To jsou ale jen srajdy kolem, fotky maj vždycky božský. ( ̄ω ̄) oni jsou prostě božský. vdfsvdsvb.

:) jo. jsem v poho.

Takže jaké pocity z toho máte vy? Shoříme v pekle společně?
a to jsme ještě neviděli choreografii...


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Narbie Narbie | Web | 5. října 2016 v 21:02 | Reagovat

Já se raději nebudu podrobně vyjadřovat k mv v podobě mých prvotních reakcí. Pouze pro jistotu. Já chápu, že zřejmě nikdo nebude čekat, že bych z toho byla v pohodě, no..ale sakra, být z toho až tak v prdeli? Tak to se jim povedlo. Zírala jsem na ně, pusu dokořán a poté následovalo žalostné kňourání v partu Wonha, jak ho tu máš na gifech. Huh. Z toho padám na prdel. Upřímně.
Celé mv se mi líbí. Album jsem si ještě sice nestihla poslechnout celé, ale to napravím.
A děkuji za další smrt v podobě gifu mého nejoblíbenějšího otp, Wonkyun, který tu máš na konci. To bylo skvělé doražení, poslední rána (nebo jak to říct) a samotnou třešničkou na dortu. :D

2 beepinka beepinka | Web | 7. října 2016 v 13:31 | Reagovat

Omg ten poslední gif ♥____♥
Já jsem nadšená! Tenhle song se určitě řadí k mým nejoblíbenějším od nich!!! *-* Totálně mě dostává Wonho♥ (omg ty gify :D :P). A ta rapová část? Na té si ujíždím! V Monsta X mají fakt vynikající rapery *-*). Album jsem ještě neslyšela ^^. To bych měla asi napravit :3!!

3 Gabriella Gabriella | Web | 14. října 2016 v 19:06 | Reagovat

Ty songy zní moc dobře a ty gify ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama