Listopad 2016

když se zamilujete do vedlejší postavy [part two]

30. listopadu 2016 v 15:21 | asuka |  anime.
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa~
Jak jsem tedy slíbila - přidávám i druhou část článku. Ráda by jsem se tady nějak vykecala, postěžovala si na nedostatek času, ale nějak nemám nejmenší tušení, kde by jsem měla začít. Děje se toho vlastně docela dost, takže si to asi všechno schovám do nějakého toho výkecu..

když se zamilujete do vedlejší postavy [part one]

21. listopadu 2016 v 18:35 | asuka |  anime.
yu~
Určitě to znáte - koukáte na boží anime (nebo třeba taky ne.), a ta naprosto božská postava, není hlavní hrdina.
Já se s tímhle potýkám už od svých anime začátků. Jedná se o postavy, kterým většina lidí nevěnuje pozornost, protože se na ději celého anime nijak zvlášť nepodílejí. Přesně tyhle postavy se mi dokážou dostat pod kůži, a já tady pak jen fňukám, protože na ně nejsou žádný dobrý fanarty, amv, fanfikce, apod.
Věřím ale, že každý se někdy zamiloval do téhle nedůležité postavy. A protože, jak jsem už psala v minulém článku, jsem se dostala zase do tý anime závislosti, která chutná tak neskutečně sladce (nějak nevím, jak jsem bez týhle drogy tak dlouho přežila, ale hodlám toho naplno využít), rozhodla jsem se sem vypsat nějaké ty moje milované vedlejší postavy.
[protože jsem měla jaksi problém to dokončit najednou, rozdělím to na dvě části.. stejnak někoho zapomenu]

zase trochu anime; fma b

12. listopadu 2016 v 0:13 | asuka |  anime.
hello.
Tohle není další článek, ve kterém si budu stěžovat na svoji lenost. Protože jsem se už dokázala zase podívat na anime. yaaaaas. Jaksi jsem měla vždycky problém zajímat se o víc věcí najednou. Když jsem začala s anime, odhodila jsem seriály; když jsem se zažrala do kpopu, přestala jsem sledovat anime. Jen ta láska ke knihám pořád přetrvává, už od nějaké té páté třídy. Ale anime přece zahodit jen tak nemůžete, že.
A soudě podle nového layoutu vám došlo, že jsem koukala na fullmetal alchemist brotherhood.

bangtan boys ▬ wings

5. listopadu 2016 v 16:38 | asuka |  k-pop.

Helloo~
Slíbila jsem, že sem přidám pár fotek z WINGS a celkově se vyjádřím k albu, které bangtani vydali 10.10. 2016, takže tady to asi je. Doufám, že někomu alespoň těch pár fotek udělá radost. Bohužel se zase ukázalo, že focení a já nejsme kamarádi, takže to stojí za velký prd.. Ale snažila jsem se ><

Vlastně jsem si ho původně ani objednávat nechtěla, ale protože se jedna o full album tak.. jsem trochu neodolala. Domluvila jsem se s mamkou už v červnu, že si za vysvědčení něco vyberu a navíc jsem za pár dní měla i svátek, takže jsme se domluvili, že si zaplatím cca třetinu a zbytek budu mít k těmto dvou příležitostem. Objednat to byl trochu porod, protože jsem si to měla objednat přes spolužáka a on nebyl jaksi schopný mi říct cenu poštovného, chtěl i něco navíc za dobití účtu a já nevím za co ještě, takže jsem si to nestihla předobjednat, tudíž jsem se asi dva dny po vydání alba měla peníze zpátky u sebe (a ani ne všechny..) a hledala někoho jiného, kdo mi to objedná. Nakonec jsem teda šla za jednou sousedkou, který je z ruska a pořád někde něco objednává. Asi dvě hodiny jsme to objednávali, ale povedlo se, nakonec.
V tu chvíli jsem ještě neměla nejmenší tušení, jak se od sebe verze liší, takže jsem si objednala verzi G. Prostě jsem si ho vybrala a doufala, že se to nebude nijak zvlášť lišit.. a ještě ten den večer jsem zjistila, jak se dané verze lišší. Vlastně mi bylo jedno, se kterými členy budu album mít, spíš mě mrzelo, že jsem si neobjednala náhodnou verzi. Kdyby jsem věděla, že se to liší takto, tak by jsem si objednala náhodně. Všimla jsem si, že někdo si ty alba vyměňoval, aby měl jejich oblíbeného člena, ale mě to prostě přijde... já nevim, budu mít tu verzi, co jsem si objednala. Stejně je mám ráda všechny a všechny ty fotky budou úžasné. Jo, mohla jsem mít verzi s Taem a Hobim, protože moje vhope závislost je dost velká, ale nevadí. Všechny verze jsou určitě naprosto božské. A já jsem strašně šťastná, že mi to přišlo v pořádku.