když se zamilujete do vedlejší postavy [part one]

21. listopadu 2016 v 18:35 | asuka |  anime.
yu~
Určitě to znáte - koukáte na boží anime (nebo třeba taky ne.), a ta naprosto božská postava, není hlavní hrdina.
Já se s tímhle potýkám už od svých anime začátků. Jedná se o postavy, kterým většina lidí nevěnuje pozornost, protože se na ději celého anime nijak zvlášť nepodílejí. Přesně tyhle postavy se mi dokážou dostat pod kůži, a já tady pak jen fňukám, protože na ně nejsou žádný dobrý fanarty, amv, fanfikce, apod.
Věřím ale, že každý se někdy zamiloval do téhle nedůležité postavy. A protože, jak jsem už psala v minulém článku, jsem se dostala zase do tý anime závislosti, která chutná tak neskutečně sladce (nějak nevím, jak jsem bez týhle drogy tak dlouho přežila, ale hodlám toho naplno využít), rozhodla jsem se sem vypsat nějaké ty moje milované vedlejší postavy.
[protože jsem měla jaksi problém to dokončit najednou, rozdělím to na dvě části.. stejnak někoho zapomenu]


Vlastně ani k většině nemám moc, co by jsem napsala. Jen si pamatuju, jak jsem nad nima slintala. Ale pokusím se k ním několik slov splácnout. Určitě mi do komentářů napište, jestli máte někoho z nich taky rádi, nebo třeba jméno vaší oblíbené vedlejší postavy.

Haikyuu!!; Sugawara
Ti, co se mnou byli pár posledních dní v kontaktu vědí, že jsem se konečně dokopala zkouknout haikyuu. Někdy, když jsem začala sledovat anime, zrovna byla první série v plném proudu. No, dokopala jsem se k tomu až po tak dlouhé době.. A protože mě to vcelku dost chytlo (vcelku hodně, hodně dost) (což je u sportovních anime něco neskutečného), rozhodla jsem se vrhnout na všechny série najednou. A Suga na tom má taky svůj podíl. Těch 25 dílů první série stálo za to, aby jsem ho viděla jednou hrát. Vlastně si ani nepamatuju, kdy jsem naposled byla do někoho takový blázen. I když to není ani zdaleka ta nekrásnější postava, co jsem kdy viděla, ani není z tak perfektního anime, tak ho prostě miluju. Jiný slovo pro to neexistuje. On je taková ta moje anime láska.
Ale vážně, jak může mít někdo tak dokonalou povahu? *skáče z útesu*

Akame ga kill; Lubbock, Sheele
Já tohle anime na jednu stranu nehorázně miluju, ale z jiného úhlu pohledu ho tak strašně moc nesnáším. Nenašla jsem nikoho, kdo by do toho byl takovej magor jako já. Skoro všichni mi říkají, jaká to je strašná nuda, ale já to prostě nechápu. Už od prvního dílu jsem to totálně žrala, oblíbila si skoro všechny postavy (až na tu čubku s čoklem, či co to bylo - nejhorší postava, kterou znám), a ta kresba. Prostě dokonalý anime. Ale tak nikomu to neberu.
Tyhle dvě postavy si určitě zasloužili víc prostoru, měla jsem je ráda na první pohled. A nad tímhle videem brečím skoro vždycky. I když to vlastně není ani smutný.

Akatsuki no yona; Shin-ah
Tohle anime vlastně ani není tak dobrý. Nic extra, hlavní hrdinka nezajímavá. To prostě... Vlastně se nevybavuju, že by tam řekl jediný slovo, ale je úžasnej. Nejlepší postava celýho anime. Jak vidíte, tohle anime mi fakt hodně dalo.

FMA; Ling Yao, Lan Fan
Podle momentálního layoutu (dá se takovýmu shitu vůbec říkat layout?), je vám asi jasný, že tyhle dva naprosto žeru. Vlastně ani nevím, co jinýho k tomu napsat. K fma jsem se vyjadřovala už v tomhle článku. lingfan, lingfan, lingfan forever

Kyoukai no Kanata; Hiroomi
Jaksi si na celý tohle anime pamatuju už jen matně, protože je to fakt neskutečně dlouho, co jsem ho viděla. Vím jen to, že to bylo strašně dobrý a epický. A vůbec ho neshipuju s hlavním hrdinou, ani trochu. (btw, toho taky žeru no) (btw, chce to rewatch). Každýmu tohle anime vřele doporučuju. Myslím, že si zaslouží víc pozornosti~

tak zbytek příště, bye~
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Reita Reita | Web | 23. listopadu 2016 v 17:08 | Reagovat

Mne sa to dosť často stáva O.o ale nieako som si na to zvykla T.T no čo už. Síce nepoznám nikoho z týchto anime ale jedno ma veľmi zaujalo a asi si to aj pozriem :D

2 Teranosuke Unko Teranosuke Unko | 24. listopadu 2016 v 16:06 | Reagovat

Je moc špatný, když o všech těchto anime vím, ale viděla jsem z nich jen FMA? XD Jinak Linga jsem měla taky dost ráda, nebo jsem si spíš oblíbila kombinaci Greed-Ling XD Jinak u mne v FMA vedl Mustang. Ale tam to už zase odbočuji...
Vedlejší postavy si oblibuji dost často a kolikrát mne rozčiluje, jak málo prostoru dostanou. Takže už jen proto se těším na další část tohoto článku :).

3 beepinka beepinka | Web | 24. listopadu 2016 v 23:10 | Reagovat

Mně se teda Akatsuki no yona líbilo *-* takové romantické..to je to pravé pro mě :D! Jinak Shin-ah mě tam taky zaujal :3. Btw zaujalo mě to Kyoukai no Kanata!!Děkuju moc za typ :3 =) třeba někdy v budoucnu. ^^

4 AWIT•ER AWIT•ER | Web | 26. listopadu 2016 v 20:39 | Reagovat

Jop, nejhorší pak je, když ta postava má naprosto minimální prostor a ty jenom sedíš a modlíš se, aby se v téhle epizodě objevila aspoň na tři sekundy.. Věta "Těch 25 dílů první série stálo za to, aby jsem ho viděla jednou hrát." to vlastně dost vystihuje :D Osobně mám Sugawaru taky dost ráda, přišel mi ze všech postav takový.. nejrozumější? působil i docela roztomile:>
Jinak pro mě by to byl Tanaka sensei z Ao Haru Ride - bratr hlavního hrdiny. Naprosto ho miluju. Dokopala jsem se i přečíst celou mangu, jen protože jsem doufala, že tam bude mít víc prostoru než v anime. Nestalo se tomu tak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama