Do you like Messi? [weightlifting fairy kim bok joo]

21. ledna 2017 v 17:28 | asuka |  doramy.
Helloo.
Po mém dvou měsíčním šílenství anime jsem se po dlouhé době zase dostala k tomu, pustit si nějakou doramu. No a co, že je pololetí. No a co, že si mám vybrat střední. A proč si jich vlastně nepustit hned několik, že? Začalo to hwarang, pak jsem se dokopala ke goblinovi a nakonec jsem se pustila i do kim bok joo (a jelikož mán tenhle článek rozepsanej týden, tak jsem stihla i school 2015). Je jedna hodina ráno, takže... Tohle bude stejně průměrnej článek, jako vždy.


Nejdřív bych ale chtěla začít tím, jak se vlastně mám. Určitě nesmím vynechat, že je u nás metr sněhu. Teda... Tady je sníh každou zimu, někdy dřív, někdy později. Ale vážně si nepamatuju, že by sněžilo tak dlouho v kuse. Sice mě otravuje se pořád oblíkat, tahat rukavice, šálu, čepici a vypadat jak debil, ale omg je to vlastně tak super. Před pár dny, asi v půl osmý večer, se mě máma zeptala, jestli společně se ségrou nedojdeme nakoupit, všechny tři. Abych se přiznala, tak jsem vždycky milovala válení se ve sněhu, ale asi není nejlepší nápad jít za bílýho dně dělat andělíčky. Není mi pět. Ale protože venku v podstatě nikdo nebyl, byla tma a ségra lezla ve sněhu, tak jsem tam vlezla taky. Opravdu mi to zvedlo náladu. Cestou domů jsem ségru nesla na zádech (a další den toho litovala), a hodně jsme se nasmály. Proč věci nemůžou být pořád tak klidný?
Jinak jsem se byla podívat na školy, na které mám v plánu dát přihlášku. Popravdě nejsem zas tak nadšená, jako ze začátku. Teda - jsem spíš posraná strachy. Najednou mi došlo, jaký to vlastně bude. Neznám tam nikoho. A seznamování není moje parketa. Ale na druhou stranu, takhle to bude na jakýkoliv škole. Nebudu se tim teď ještě stresovat. Hahaha, už bych asi měla no.


A teď tedy k hlavnímu tématu článku. Weightlifting fairy kim bok joo jsem začala sledovat jen pár dní, před odvysíláním posledního dílu. Chtěla jsem si to pustit jen mezi dílama goblina a hwarang, na vyplnění volné chvíle.
Ale asi právě proto, že jsem nic neočekávala, mě to tak dostalo. Momentálně bych i řekla, že je to to nejlepší kdrama, co jsem kdy viděla (tbh, moc jsem toho _zatím_ neviděla).
Jenom krátce o čem to je - Kim Bok Joo, holka, co dělá vzpírání, její táta a strýc prodávají smažený kuřata. Většinu času se někde přežírá s kamarádkama a dělá všechno pro to, aby jednou vyhrála zlato. Pak je tu kluk, Jung Joon Hyung. Plavec. Žije se strýcem, tetou a bratrancem a má psychické problémy, protože ho máma jako malého opustila.
Všichni víme, jak to skončí, ne?
Je to celý tak cute, že se vlastně divim, proč se mi to zdá až zas tak úžasný. Každou epizodu jsem musela minimálně 20x stopnout, zhluboka se nadechnout, abych nezačala řvát (stejně jsem vždycky řvala a mlátila do stolu). Ještě se mi nestalo, že bych doramu stopovala několikrát za díl, jen abych si ten úžasnej úhel pohledu uložila. Mám okolo padesáti pefektních screeshotů. Je to celý tak krásně udělaný, že jsem u toho brečela. Nemám pro to slov. Asi budu navždycky sama, protože to, co z toho kluka vypadlo, mě ukázalo, jakej typ kluka chci. Mám chuť ho sežrat.

Takže momentálně je můj největší fet právě Nam Joo Hyuk. Kvůli někmu jsem si pustila school 2015, protože tam hraje. Vlastně jsem se na to chtěla podívat už od doby, co to vysílali, ale nějak jsem se k tomu nedostala... Ta dorama je taky super, ale ten konec je prostě totálně vadnej. Nebo mi tak aspoň příjde.


Hmm. Proč vždycky, když napíšu článek, mám ho na konci chuť smazat. Dejme tomu, že jsem tak moc nadšená, že mi to už nepřemýšlí. Ale fakt si to všichni pusťte. Můžu to jen doporučit. Brzy se snad zase ozvu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AWIT•ER AWIT•ER | Web | 22. ledna 2017 v 17:35 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi se tak pustila doram :33
Ke Kim Bok Joo - děkuji ti, že jsi mi dala příčinu k flákání školy celej minulej tejden (y). Ok, dorama to byla opravdu skvělá, postavy skvělý, nepřehnaná romantika, Kim Bok Joo byla skvělá, stejně jako ostatní postavy (ehm, k Joonhyungovi se tak jako.. vyjadřovat nebudu, ještě teď jsem z něj v transu) a hlavně se mi líbilo, že to nebyla klišé jako ostatní doramy. Třeba když plavec nacpal Bok Joo do ukradenýho nákupního košíku místo aby ji vzal na záda.. pak když spala a on ne aby ji půjčil bundu, hodí na ni nějaký noviny ze země :DD fakt jsem takovýhle scény milovala :D S těma screenshotama to máme stejné :----)
Ke goblinovi - jsem u 9. epizody. Je to sice.. kvalitní a promyšlená dorama ale bože některý ty 5 minutový scény, který by se dali vecpat do 30 sekund.. asi je to ten typ doramy, kdy mám zkouknout maximálně 2 díly tejdně. Nejsem schopná to dát najednou jako ostatní seriály :D ještě ke všemu jsem z toho tak zmatená, že po každým dílu jen čumim na obrazovku a přemejšlim nad škodlivostí palmovýho oleje než aby mě bolela hlava z vymejšlení teorií :D

2 Penny Penny | Web | 27. ledna 2017 v 16:58 | Reagovat

Kámo, já jsem ráda, že jsem si to kvůli tobě pustila, protože to ted' naprosto žeru. Nam Joo Hyuk je strašně velké zlatí a kvůli této kdramě (dá se to brát za kdrama, když se tam spíš celou dobu tlemíš? xD) jsem zaplnila docela velkou část galerie fotkami. Něco "málo" jsem přidala po našem posledním chatu :D

Tu hlášku Do you like Messi strašně žeru. Nedávno jsem k tomu dokopala kámošku a obě se ted' vždycky hrozně křeníme, když jedna z nás zmíní takhle Messiho xDD

Sníh je úža :3 Taky si nepamatuju, kdy naposledy byl sníh takhle v kuse, ale už to pomalu začíná tát. fňuk, fňuk. Jinak s výběrem školy ti držím palce. Já se na ty školy vůbec nešla podívat, a pak jsem měla hrozné depky, že jsem nevěděla, kam jít TT

3 beepinka beepinka | Web | 6. února 2017 v 20:19 | Reagovat

Já na doramy nekoukám,protože mám málo času,ale tuhle jsem si zapsala na seznam :3. Možná jí někdy zkusim :3 ten herec je fakt hodně fešnej a jak jsem pochopila,bude to romantika a doják..a to je přesně něco pro mě! :D ^^
Jinak na jaké školy se budeš hlásit? :) Neboj,určitě si tam najdeš plno nových kámošů :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama