Únor 2017

fav otp [bts_ofc]

18. února 2017 v 21:54 | asuka |  k-pop.
Zdar~
Jak žijete? Já se nějak snažím zvládnout fakt, že jsem si podala přihlášky a nezkapat ze všech informací. (Pokud to někoho
A protože se všechno tohle děje a comebacky i kdrama mě ani trochu nešetří, tak jsem přišla s naprosto skvělým nápadem. Teda... On asi není zas tak skvělý, ale aspoň se nad tak jednoduchou pointou trochu odreaguju. Jinak věřím, že to vlastně nikoho nezajímá.zajímá - dala jsem je na dvě gymnázia v Liberci). Na každém berou 60 lidí, ale vzhledem k tomu, že se hlásí okolo 150.. Přesně tak, hroutím se tady. Nemám nejmenší tušení, kde bych se měla začít učit a jak na to. Zjistila jsem, že jsem přišla o všechny sešity z předešlých ročníků, takže jsou věci ještě lepší. Pokud máte někdo nějakou užitečnou radu, kde nebo jak začít s přípravou, napište mi to do komentů, prosím. A i klidně jak to celé probíhá, protože už zbývají j e n dva měsíce a já jsem podělaná strachy jen z toho, že budu někde, kde to neznám, a s lidma, který neznám.

kdrama [update 01]

4. února 2017 v 12:45 | asuka |  doramy.
Budeme teď chvíli dělat, že jsem ještě nepošla z fotek k you never walk alone.

Who Are You - School 2015
Jak už jsem zmínila ve jednom z minulých článků - konečně jsem se k tomu dokopala. V době, co to vysílali, jsem ještě nevěděla, co je to kpop hole a kdramata šla také naprosto mimo mě. Vlastně jsem na to narazila jen tak náhodou na youtube. Chtěla jsem se na to podívat jen kvůli tomu hezkýmu týpkovi, jak jinak. Neměla jsem šajna, kdo to je, ale byl prostě hezkej.

» doramy.

3. února 2017 v 23:49 | asuka