fav otp [bts_ofc]

18. února 2017 v 21:54 | asuka |  k-pop.
Zdar~
Jak žijete? Já se nějak snažím zvládnout fakt, že jsem si podala přihlášky a nezkapat ze všech informací. (Pokud to někoho
A protože se všechno tohle děje a comebacky i kdrama mě ani trochu nešetří, tak jsem přišla s naprosto skvělým nápadem. Teda... On asi není zas tak skvělý, ale aspoň se nad tak jednoduchou pointou trochu odreaguju. Jinak věřím, že to vlastně nikoho nezajímá.zajímá - dala jsem je na dvě gymnázia v Liberci). Na každém berou 60 lidí, ale vzhledem k tomu, že se hlásí okolo 150.. Přesně tak, hroutím se tady. Nemám nejmenší tušení, kde bych se měla začít učit a jak na to. Zjistila jsem, že jsem přišla o všechny sešity z předešlých ročníků, takže jsou věci ještě lepší. Pokud máte někdo nějakou užitečnou radu, kde nebo jak začít s přípravou, napište mi to do komentů, prosím. A i klidně jak to celé probíhá, protože už zbývají j e n dva měsíce a já jsem podělaná strachy jen z toho, že budu někde, kde to neznám, a s lidma, který neznám.

Nejdřív jsem chtěla psát o mých oblíbených shipech celkově - v anime, knihách, kpopu. Ale.. Nějak jsem přišla na to, že zas tolik těch shipů z knih/anime neznám. A pokud jde o kpop skupiny.. Asi bych se měla stydět, ale já ve spoustě skupin ani neznám shipy. (Samozřejmě mám nějaké fav, třeba jsem magor do Yundong. Jsou dohromady tak boží, až to bolí. Pls.) Ale pokud jde o bts.. Tak tam těch shipů mám ráda až nezdravě moc.
Takže vám sem vypíšu nějaké ty, které mám ráda a které mi rujnují život. Samozřejmě chápu, že každý to má jinak - tohle je vážně jen čistě můj názor. Jen článek přeplněný fangirl feelings. (A taky samozřejmě chápu, že spolu nic nemaj. Jak jsem řekla - jen fangirling asf.) Doufám, že aspoň někdo padl do stejných pastí, jako já.

vkook
Myslím, že nikde jinde asi ani začít nemůžeme. Podle mě jednoznačně nejznámější ship v bts. I pro mě to byl první ship. Asi všichni vidíte, jaké množství lidí je shipuje. I když vkook není moje otp, tak asi nikdo nedokáže změnit fakt, že tenhle ship mám ráda. Tbh, člověk by musel být totálně slepej, aby to neviděl. Jako... Já se fakt znažim bránit - ale vlně vkook prostě vzdorovat nelze.
A protože jsem totální magor do bts editů, tak nějaký na vkook se u mě jistě najdou. Opravdu žasnu nad některýma au atp., ale opravdu si nemůžu odpustit tohle fmv. Je snad moje nejoblíbenější (a to jako myslím ze všech shipů). Nejspíš proto, že to není jako ostatní, z jejich klipů, ale prostě... Omg, ani nevím jak to pospat. Tohle je prostě úžasný.

Ale nebyla bych to já, kdybych vás připravila i o jiné skvosty. A jelikož jich je tolik, tak je to jen důkaz toho, jak je tenhle ship oblíbenej.
Umírejte například tady -

vmin
A někde po tom, co jsem se trochu oklepala z vkook, u mě začala další závislost. Vážně, vmin jsem i jednu dobu označovala jako moje otp. A když už někdy někoho shipujete, tak se z toho nedá úplně dostat. Proto mám pro tenhle ship takovou menší slabost. Občas padám do stavů, kdy se vracím k tomuhle shipu. Vlastně ani nevim, jak jsem se z toho dostala, protože jsem v tu chvíli žila pro vmin.

Well, jsem u druhýho shipu a už teď mě bolí kokoro jak svině..

jikook
Nevím, zda se jedná jen o můj pocit, ale z mého pohledu je jikook jeden z nejvíc oblíbených shipů. Občas se mi i zdá, že by mohl konkurovat vkook. Popravdě jsem téhle možnosti párování několik měsíců nevěnovala žádnou pozornost, ale i naprostá maličkost, v podobě pár sekund (či celé fire éry), mě jaksi učarovala a já dala i tomuhle shipu šanci. (Fakt nechápu, jak mi to mohlo tak dlouho trvat, lol). A jak to asi dopadlo všichni víte.
fml, asi se mi z toho rozvaří bedna

A než se tu s vámi podělím o nějaké to nevinné videjko, tak vám doporučím jednu neškodnou povídku. Až budete mít volný večer, určitě si přečtěte tohle.

jihope
Taky jeden ze shipů, u kterých mi to chvíli trvalo. Ale vážně mi poslední dobou příjde, že si mi bůj fb snaží do hlavy nacpat, že tohle je moje další závislost. (Vlastně spousta událostí z posledních dnů, mě utvrzuje v tom, že jsem byla slepá.) Začíná mi docházet, jak moc je to se mnou špatný, protože vím, že tímhle tempem budu jednou shipovat všechny se všema.

Omg, co to dělám se svým životem. Pokud sem do teď někdo chodil, tak po tomhle se tu už znova neukáže.

Tenhle článek začíná opravdu ztrácet smysl, jelikož skoro všechny shipy v bts jsou tak obílbené, omg. Ale teď yoonmin. Jeden z mála shipů, u kterých jsem neměla takové to závislácké období. (A pokud ano, tak nejspíš nebylo tak velké, jako u některých shipů.) Yoonmin mám zafixovaný jako něco nehorázně cute.

I na yoonmin můžu doporučit nějakou tu povídku. Určitě neváhejte a přečtěte si překlad na Smoke and Mirrors od Hotaru, který právě probíhá. Já osobně jsem byla tak nedočkavá, že jsem si to dopředu přečetla v angličtině.

taegi
Nemám tušení kde, kdy či jak, ale prostě se to stalo. Ještě asi před dvouma měsícema by mě nenapadla tahle možnost párování. A najednou prostě... Ahrfredvg. Svět potřebuje víc taegi.

A konečně se dostávám k tomuhle shipu. Yoonseok mohu nazvat jako moje otp no. 2. Tady to je čistá práce povídek. Začalo to u voskii a jejího jack off. (NEW KAIPTOLA NEVIŠLA VÍC JAK MĚSÍC A JÁ TO TAM STALKUJU NĚKOLIKRÁT DENNĚ. A jen tak mimochodem, je tam i vedlejší pár - jikook. Hmm.) A kvůli Hotaru, jsem už ani neměla možnost dál tenhle ship ignorovat. Moje snad nejoblíbenější povídka ever jsou její barvy. A teď ani trochu nepřeháním - přečetla jsem to už asi 987654321x a pořád se k tomu vracím. Některý části znám opravdu nazpaměť. Pokud je nějaká povídka, pro kterou stojí za to žít, TAK TO JSOU KURVA JEJÍ BARVY.vhope
A na konec moje otp. Možná, že to většina z vás ví, jelikož jsem tenhle ship už párkrát v článcích zmínila. Já nevím jestli se dobře chápeme - je vám to jasný? JAKO JÁ Z NICH TOTIŽ SLUŠNĚ NEMŮŽU, SPÍŠ VŮBEC.

eHM... A víte, co je fakt špatný? Já-nemám-žádný-video. Pokud, nějaký máte, tak mi s čistým svědomím zaspamujte komentáře, já to potřebuju. K vhope se snad ani nedá nic říct. Nebo aspoň já k tomu nemám co říct. Je to jen pure luv.
Ale když už teda... Je lehký nedostatek editů, přečtěte si (!!) broken, který je sice trochu na dýl, ale je to tak strašně moc cute, že to bolí (a já to přečetla už.. ehm, hodněkrát). A stoprocentně (!!!!) si nenechte ujít oneshoty od voskii, který jsou life. Jeden, druhej. Good luck se životem.

Trochu mě mrzí, že jsem sem nenarvala třeba namjin, yoonkook, taejin nebo třeba junghope. Ale tady by se vážně už jednalo jen o spam fotek. To předtím je jen čistá denní dávka.
Určitě mi napište, jaké je vaše otp. A fangirling je samozřejmě povolen.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Chia 지아 Chia 지아 | Web | 1. března 2017 v 14:42 | Reagovat

Já maximálně můžu yoonseok. Jakože neshipuji je, ale jsou mega cute.

Asi budu jediná na světě, kdo zas tak moc neshipuje. (Heh, snažím se udržet svoji čistotu), ale mohu prohlásit, že VHope byl můj první kpop ship. Pak mě omrzel.

No já taky jsem ted na prášky z přijímaček. :D

2 voskii voskii | Web | 2. března 2017 v 16:06 | Reagovat

Tyjo, s přijímačkama ti držím palce, když jsem je dělala já, pamatuju si, že to nebylo nic moc. :D Ale ve výsledku to bylo docela primitivní, takže věřím, že to zvládneš. :) A probíhá to... no, kromě nervozity to jde. Horší bylo, když jsem místo křížkování dělala fajfky a až pět minut před koncem jsem zjistila, že to je špatně a neuznává se to. Hups. :D
And man. I'm gonna fangirl rn, is that ok?( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaprvé, taekook je moje OTP, můj smysl života a zároveň moje smrt. Taekook is everything. They're so pure and... so boyfriends. T3T I luv them.
(And jihope... is actually the best sexual content ever.)
A... um... jsem v rozpacích?! :D Like... thank you!!(〃・ω・〃)Novou kapitolu už tam máš, doufám, že jsi spokojená. 3:) Ani nevíš, jak mě těší se tu najít... TOLIKRÁT?! Didn't expect that. TTwTT Yoonseok je úžasný ship, jsem ráda, že jsem tě svedla na jeho rozcestí (?!) >) A s Hotaru souhlasím, je to bohyně.♡
Well well well... vhope. Nebýt taekook a precious jihope, asi tu nad nimi pláču s tebou jako nad svým OTP. :D Vlastně to byl můj první ship. Still so special to me. ;A; A jestli strádáš na videích, ráda ti sem nějaká hodím. C:
https://youtu.be/V9dfspHCeNc
https://youtu.be/5QvjrEvinZc
https://youtu.be/iUdZ4IvpzhM
https://youtu.be/FftNLqqsuh0

Pardon za sloh, nějak... se nedokážu ovládat. :D

3 Kilala Kilala | E-mail | 3. března 2017 v 17:00 | Reagovat

Taky letos dělám přijímačky na gympl a letos se na gymnázia dělají testy od Cermatu.
Připravuju se z takového sešitu, ve kterém jsou cvičné testy, vydal ho Didaktis a u nás se dal sehnat v knihkupectví, z češtiny a z matiky je každý zvlášť a stojí to každý kolem 200 kč, docela dobře se z něj učí.
Jinak Vkook byl můj první ship, ale teď mám čím dál tím radši jikook.
Moje OTP je rozhodně Namjin protože prostě máma Jin a daddy Namjoon :D
Tak doufám že se na školu dostaneš a nepoděláš to, jako to udělám já .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama