střední škola [ still breathing~~ ]

5. května 2017 v 17:35 | asuka |  still breathing.
toho názvu si nevšímejte, nějak jsem to pojmenovat musela. sorry děcka.


jak žijete?~
well, budu tu mlít jen o tom, jak to teda dopadlo s mýma naprosto úžasnýma přijímačkama.
už jsem o tom mluvila v minulém článku - když jsem to dopsala, tak jsem měla pocit, že jsem to totálně posrala. fakt jsem si typovala i ty otevřený úlohy. když jsem se o tom bavila se spolužačkama, tak mi řekly, že jim to přišlo ok a maj z toho dobrej pocit. a ony maj čtyřky. já jsem se tam o tý přestávce mezi matikou a češtinou snažila udusit rohlíkem a hlavně nezačít bulet. tak příšerně, jak tam, mi nebylo už kurva dlouho. a ony mi řekly, jak to bylo snadný.
už jsem počítala s tím, že si můžu začít hledat školu, co by mohla být v druhým kole, protože jsem fakt měla pocit, že to snad nikdo nemohl podělat víc než já. vždyť tam bylo skoro 190 lidí, jakou šanci může mít holka, co chodí na základku bez úrovně, se sebevědomím jako plesnivej chleba.
moje máma si stála za tím, že ona se jako první podívá do tý tabulky s výsledkama. když pronesla její "no..", tak jsem myslela, že zhebnu. doslova. jak asi tušíte, nezhebla jsem. umístila jsem se 69. to je 9. pod čarou. a na druhý škole 70. i have no fucking idea, kde se vzalo těch 33 bodů z matiky, ale jsou tam. a z češtiny jsem měla 43, což jsem teda taky vůbec nečekala (max bodů bylo 50 z každýho testu). samozřejmě, že moje máma si fakt myslela, že se dostanu hned, takže si nějaký poznámky nedopustila a za poslední týden jsem slyšela snad 100x ať hlavně nikomu neříkám, jak jsem si myslela, že jsem to podělala a byla totálně mimo. hups, stalo se.
dneska nám teda volali z obou škol, že jsem přijatá a dcvedfvwevgertgb. nechápu. vždyť tam bylo tolik lidí kurva. každopádně, jsem přijatá. teď si musím přes víkend vybrat. fakt ještě nevim, kam půjdu. na ten gympl, kam chci víc, je strašně špatná doprava, protože to leží v uplně největší prdeli města, mezi stromama. zatímco na to druhý bych od nádraží došla během čtvrt hodiny. takže... proč sakra nemůžu mít aspoň jednou snadný rozhodování?
a jen jako btw, moje spolužačky, který byly tak strašně přesvědčený, že se v pohodě dostanou (učitelka jim i řekla, že nejspíš nebudou mít problém se dostat, zatímco mě skoro odepsala), se nedostaly. je teda pořád možný, že jim dopadne odvolání, ale to je vedlejší. spíš by mě zajímalo, co tam napsaly, protože když já jsem měla pocit, že tam mám uplný hovno, a ony si byly tak jistý, že to napsaly dobře... well, nechápu, to je jedno, nechala jsem se jima ještě víc vystresovat.

ale ani nevíte, jak jsem ráda, že už to skončilo. už se začínám bát maturity, lol. a to ještě ani nikde nejsem. kecala bych, kdybych řekla, že nemám kurva velkou radost. asi je to dost vidět v celým článku, ehm. asi mám největší radost z toho, že i přesto, že mi všichni říkali, jak je největší blbost dát si dvě gymnázia, tak jsem se dostala. pamatuju si, že loni se nikdo, kdo se hlásil na gympl, nedostal, a strašně se to řešilo. a tohle jsou nejlepší gymnázia v celým kraji, oh boi. jsem hepy jak dva grepy.
radši už půjdu, zase melu shity, byebye~~ love u ♥ 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Chia 지아 Chia 지아 | Web | 9. května 2017 v 23:35 | Reagovat

To je něco podobného jak u mě. :D Akorát mě vzali na obě školy a mé kamarádky, které machrovaly, že se dostanou na obě se nedostaly ani na jednu. No doufají, že se dostanou na odvolání. :)
Mně všichni říkali, abych si dala přihlášky na gymnázium, ale mně se prostě nechtělo. :D
Jo a taky jsem měla pocit, že opravdu nic nevím, bohužel jsem se nedozvěděla, kolik jsem měla bodů z češtiny i z matiky...

2 beepinka beepinka | Web | 6. června 2017 v 14:46 | Reagovat

Ty jsi prostě neskutečně úžasná!!!! ♥ Vidíš...musíš si věřit,protože jsi opravdu skvělá,chytrá...! :) Moc moc moc gratuluju...mám z toho velkou radost  ^^!

3 Sayuri Sayuri | E-mail | Web | 7. června 2017 v 9:03 | Reagovat

Ja som to mala trochuu podobne na strednej, že som sa hlásila na dve školy, gymnázia a všade som musela robiť príjimačky a jedna úča od nás mi vyprávala, že čo som si nedala dáke zadné dvierka, že ma nemusia zobrať atd. Ja som jej povedala, že mna tam zoberu. Ona mi neverila a smiala sa mi, že som tupa a budem mať tam problémy. lenže mna zobrali, som bola na vysokých priečkach a mohla som si vyberať. Ach nezabudnem na tej jej pohlad, ked som jej ukazovala papiere :D na nezaplatenie! :D
A na výške som sa hlásila na mnohé, a tiež som si vyberala. Ale jedna spolužiačka, všetko vedela, same jednotky mala, a príjimačky neurobila. Takže niekedy je to aj o šťastí ale hlavne o tom, ako vnímame sami seba. Musíme poznať naše dobré a zlé stránky a dobre sa zhodnotiť.
Gratulujem, že si prijatá, už si len správne vybrať.Ako to s dopravou nebude taký problém, ak tam fakt chceš ísť. Nejako sa tam už predsa dostaneš :)

4 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 11. června 2017 v 21:29 | Reagovat

Gratuluji.
Hele, on s těmi přijímačkami byl fakt nějaký bordel, protože, když sourozenci přišly výsledky, tak se podle tabulek nedostal nikam, no a pak mu volali, že je přijatý na svou vysněnou školu. To "dcvedfvwevgertgb" je prostě přesný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama