Červen 2017

still breathing [02]

30. června 2017 v 15:00 | asuka |  still breathing.
hello děcka~ opět se vám tu ozývám ze záhrobí.
tak jaký byl váš poslední měsíc v tomhle školním roce? pokusím se vám tu trochu shrnout, jak to vypadalo u mě. mám sice ve všech těch událostech už trochu guláš, ale to mi snad odpustíte. jako, sice jsem měla hafo času na psaní článků celý měsíc, ale nějak jsem ho věnovala doramě, cvičení a válení se... so yeah.

still breathing [01]

1. června 2017 v 18:25 | asuka |  still breathing.
prostě už týhle vykecávací rubrice necháme tenhle název, co vy na to?
hello~ jak žijete?
asi bych kecala, kdybych řekla, že se za celej květen nic nedělo. bangtani a výhra na bbmas, comeback ikon, bangtani jako kuchtíci, comeback vixx, mv na spine breaker, yezi, yoongi a nicki minaj na záchodech, naprosto úžasnej debut a.c.e, k tomu všemu mi do pozadí hraje despacito a já se snažím tvářit, že ty sípavý zvuky, co ze mě vycházej, jsou jakože dýchání a já pořád žiju. a o tom, že už teď jsem na sračky z bts festa, pomlčíme, kk?
ráda bych měla nějakou super výmluvu, proč jsem tady na to kašlala. mohla bych asi říct, že jsem přečetla několik knih, viděla 2 doramy, pustila se do anime a začala něco dělat se svým sociálním životem, ale tbh, nic jsem nedělala. jakože vůbec nic. prostě se jen srala doma.
snažila jsem se napsat něco jako kdrama update nebo playlist, ale skončilo to u třetí věty, takže tu máme update z mýho života, yay.