still breathing [02]

30. června 2017 v 15:00 | asuka |  still breathing.
hello děcka~ opět se vám tu ozývám ze záhrobí.
tak jaký byl váš poslední měsíc v tomhle školním roce? pokusím se vám tu trochu shrnout, jak to vypadalo u mě. mám sice ve všech těch událostech už trochu guláš, ale to mi snad odpustíte. jako, sice jsem měla hafo času na psaní článků celý měsíc, ale nějak jsem ho věnovala doramě, cvičení a válení se... so yeah.


první věc, na kterou prostě nemohu zapomenout, byla naše rozlučka. jelo nás sice jen sedm a učitelka, ale vzhledem k tomu, že nás je fakt ve třídě jen deset, tak to nikoho nepřekvapuje. chvíli to i vypadalo, že nás pojede jen šest a já budu jediná holka, ale naštěstí se tak nestalo a já mohla alespoň s někým sdílet pokoj (ne, že by to byla nějaká výhra, ale lepší než nic). jeli jsme vlakem do polska, do sklářský poreby, tam šli na vodopády a pak nádherných dvacet kilometrů až na jizerku, kde jsme spali. samozřejmě muselo pršet, ale tbh, co by to bylo za výlet, kdybych si neroztrhla pláštěnku. dali jsme si večeři, přijela se na nás podívat stará třídní a pak jsme se všichni nažrali dortu, co nám udělala spolužákova máma (nemám fotku, ale vypadal fakt dobře ;-;). hráli jsme pár her (pokud budete někdy hrát duchová v koupelně, připravte se na to, že budete mít poškrábaný ruce ehm), pokecali a šli spát. byla mi zima jak kráva a nemohla jsem spát, takže jsem někdy v noci čuměla asi hodinu do stropu a pak v sedm vstávala, i když snídaně byla až v půl devátý. udělali jsme ještě takovej menší turistickej okruh po jizerce a šli pěšky do kořenova. druhej den sice nepršelo, ale byla strašná zima, takže jsem pro změnu zase mrzla, yay.
fakt jsem vám sem chtěla dát naše fotky, ale naprosto upřímně, jsou strašný. vypadám jak socka, ostatní vypadaj znuděně jak prase nebo maj na fotkách zavřený oči. jsem prostě touristi srdcem a duší no. ale já fakt stojím o to, ukázat vám náš vidlák life, takže tady jedna, asi 300 metrů od vlaku, když jsme ještě nevěděli, co nás čeká za kopec. ale fakt jen na vlastní nebezpečí, takže - neklikejte sem. jsem ta v tý červený mikině, lol. tady kdyžtak koukněte na úžasný fotky přírody, který jsem dávala na insta.

další událost na mém seznamu je společný den aneb ta stračka, co jí všichni nesnášej. asi to znáte, každej rok se ze všech tříd, od první až do devátý, sestaví skupiny a ty choděj po škole, plněj úkoly a krásně spolupracujou. mám z toho trauma už od první třídy, ale o tom bych radši nemluvila. každopádně, letos žádný nebyl a všichni skoro slavili. ale na poslední chvíli se vymyslelo, že když teda sprtovky pořád někam jezděj, tak udělaj společný jen pro nesportovky na druhém stupni, venku. což teda není tak špatný, takže jsem to nijak nehrotila (oh wow, poprvé tenhle rok). vždycky nás do týmů rozdělovali už předem, že jste mohli zjistit s kým budete, ale letos si prostě každej deváťák vylosoval barvu až na místě, a ostatní se rozlosovali stejným způsobem. měla jsem složenej tým jen ze sedmáků a šesťáků, protože nikdo z osmičky si mě nevylosoval, takže super. a víte, já opravdu nejsem kapitánckej typ (btw jsem ten typ, co sedí v rohu). takže jsem je vlastně nechala, ať se rozhodujou samy a na nějaký plánovaní, zda budeme všechno dělat společně, nebo třeba po dvojicích, jsem se vykašlala. taková klasika to byla - střílení ze vzduchovky, dopravní značky, azimut, kytky, vázání uzlů, první pomoc a moje oblíbený chůdy. bylo fakt trapný, když mě tam týpci ze sportovky (který tam jako vypomáhali na stanovištích) drželi, ale ehm, už se stalo. tbh, fakt jsem myslela, že jsem se přeslechla, když jsme to celý vyhráli. možná, že těch osm let, kdy jsem pořád byla v týmech, kdy na nás jen řvali, že se nedomluvíme, bylo k něčemu dobrý. hustý.

mimo to, se taky konalo rozlučkový opékání buřtů s rodičema, jeden den jsme šli i s osmákama na zmrzku a zmokli, měli školní akademii a totálně se ztrapnili, protože jsem po x letech jediná třída, co se takhle před celou školou nerozloučila, a spousta dalších věcí. jinak jak už jsem nakousla, sledovala jsem doramu, která byla naprosto úžasná a pokud to stihnu ještě než odjedu na dovolenou, tak napíšu nějakou recenci/výkec.
popravdě jsem se těšila, že vám sem na závěr napíšu o našem posledním dni ve škole... ale tbh, bylo to strašný. protože jsem se nebyli na ničem schopný domluvit, tak moje máma mi prostě nařídila, že kytky a další blbosti pro učitele zařídím já. jako by snad nestačilo to, že jsem z toho byla na sračky už sama od sebe, žejo. byl to jeden velkej chaos, v šatech mi skoro lezla prdel (bcs já fakt neumim nosit šaty a asi 10x jsem si přesedala), kytek byl blbej počet, všichni čuměli, a protože jsem totálně zpanikařila, nedala jsem třídní ani dárek, takže jsem si to od mámy zase pěkně slízla, yay. prostě úžasnej den af.

snad jsem na nic nezapomněla, pfuu.. užijte si prázky a tak dále. luv ya ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 9. července 2017 v 15:26 | Reagovat

~Čaué~
Můj červen vypadal asi tak, že jsem si vyzvedla maturitní vysvědčení, trochu výletila- dělala přijímačky a talentovky na vysoké školy a začala chodit na brigádu :)
Deset lidí ve třídě, to je hodně málo, ale někde je to normální, taky záleží na tom, jak je to velká škola a jsou rozdělení třídy. Ještě řekni, že tam u vás je víc kluků, než holek :D
Rozlučka ve stylu výletu do Polska :)
Vodopády :3
Ta fotka je náhodou pěkná.
My určitě nějaké plnění úkolů také měli, ale asi to bylo jiné než u vás.
Trošku mi to připomíná základku, ale přece jen, každá základní škola je lehce jiná :)
Tak se měj :)

2 beepinka beepinka | Web | 24. července 2017 v 15:39 | Reagovat

Náhodou na fotce ti to moc sluší ♥ :3 !
Je fajn,že jste se třídou na ten výlet vyrazili ^^...určitě na to budeš ráda vzpomínat ^^.  Každopádně překvapuje mě,že vás bylo ve třídě jenom 10...to je fakt málo :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama