still breathing [03]

28. září 2017 v 21:13 | - ̗̀ asuka ̖́- |  still breathing.

ugh.. hallo.tak jo, předpokládám, že asi nejspíš tušíte o čem celej tenhle článek bude. ani nevíte jak strašně moc jsem se těšila na to, až budu mít volnou chvíli a náladu na to, abych vám všechno sepsala.
so yeah, začala škola. původně jsem chtěla napsat něco jako "první týden na gymnáziu", ale po tom první týdnu jsem byla v tak špatným rozpoložení, že jsem neměla na psaní článku ani trochu chuť. takže jsem si řekla, že to napíšu až po harmonizáku, co jsme měli hned druhý týden, ale... řekněme, že ani v tu chvíli jsem neměla uplně happy náladu na psaní článku. a teď jsem tady, konečně mám chuť a čas vám všechno napsat.

asi začnu tím prvním týdnem. v neděli večer jsem byla uplně na sračky a máma mě uklidňovala větou, že ostatní tam taky nikoho nebudou znát a všechno bude ok. well, nějak to nevyšlo. v podstatě skoro všichni tam měli někoho, koho znali a nebo se nějak spojili přes fb, protože někdo vytvořil skupinovej chat už někde v polovině srpna (že jsem o tom neměla šajna je snad uplně jasný ehm). celej ten první týden byl jeden breakdown za druhým. kdybych vám je měla všechny popsat, tak bychom tu byli fakt dlouho.
ale teď něco trochu pozitivního. moje nová třída je, no, fajn. nemůžu říct, že bych si snad nešla hned super nejlepší kamarádku se kterou budu až do čtvrťáku, ale fakt jsem se snažila se nějak začlenit mezi ostatní a jsem na sebe proud af. sice nemám nějakou tu bff a často s nima spíš jen jsem a mlčim, ale mám radost z toho, že se prostě nevyčleňuju z kolektivu sama. nedává to smysl ale ok. lidi tam jsou víceméně fajn a zatím na nikoho nic špatnýho říct nemůžu. boi, snad polovina třídy sledovala nebo aspoň slyšela o anime, huh. zatím jsem strašně ráda, že jsem so vybrala tuhle školu, protože jsem si ani nepředstavovala, že by to mohlo bejt tak okay.
co se týče učení, tak jsem už stihla zjistit, že skoro ve všech předmětech jsem nejblbější a je prostě vidět, že jsem z uplný díry. jo a taky, jsem ve všem kurva pomalá, takže jsem v podstatě většinu času totálně mimo, ehm. je to takový divný, když jsem na základce byla vždycky skoro jediná, kdo byl v obraze, a najednou jsou všichni tak smart a já nechápu, co tam dělám. například na anglinu jsem se dostala do nejlepší skupiny, což prostě nechápu, protože tam jsou lidi, co žili několik let v usa a jako fakt uměj mluvit. kdyby součástí toho rozřazovacího testu byla mluvená část, tak bych se do nejlepší nikdy nedostala, protože já prostě neumim mluvit anglicky. vlastě pro mě je problém mluvit před třídou i česky, huh.
každopádně chci říct, že si mi na tý škole zatím líbí a jediná věc, se kterou se nějak nemůžu vyrovnat je to, že mám strašnej problém s dojížděním. je to jediná věc, kvůli který si říkám, proč jsem tam sakra lezla. strašně mě to mrzí a nedokážu si představit, jak to budu zvládat. nevim, co k tomu říct, je to prostě uplně totálně na hovno. ale zase si říkám, že pokud se mi tam bude líbit i nadále, tak to za to asi stojí...

jinak se toho v září stalo celkem dost a já vlastně ani nevim, zda o některejch těch věcech chci mluvit. jedna z nejlepších událostí je samozřejmě love yourself, ke kterýmu se vám tu teď nevyjádřím, protože hned jak mi příjde album, tak vám určitě nepíšu nějakej nesmyslnej výkec, na to si čas najdu. jinak jsem asi celkově nějak ok...? fakt se asi momentálně soustředím hlavně na to nějak dát ten začátek ve škole.

so yeah. i love u all, don't forget to drink some water ミ๏v๏彡
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 29. září 2017 v 20:35 | Reagovat

Harmonizák, to neznám :D
My, než jsme nastoupili na střední, tak se vytvořila skupina oné třídy a kdo hledal, tak i věděl, našel, poznal a pak jsme měli ještě adapťák. To je dobrá věc. A teď před nástupem na vysokou seznamovák. Je fajn se takhle poznat předem, řekla bych :)
Ale jo... dává to smysl.. to nevyčleňování z kolektivu a zároveň mlčení. Chápu to. :D
Já jsem taky pomalá, opožděná a mimo. Buď v klidu... skoro vždy a ve všem jsem to tak měla :) A ono se to nějak utřídí :)
Tak hlavně, že jsi tam jinak zatím spokojená :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama