Leden 2018

you deserve all love in the world

20. ledna 2018 v 19:56 | - ̗̀ anna ̖́-
hello babies.
uh, popravdě jsem měla naplánovaný, že napíšu článek, ve kterém se ohlédnu na celý rok 2017 a svěřím se s pár věcma, který se ten rok staly, ale... vlastně jsem ten článek i začala, ale 31. prosince tam nebylo nic víc, než pár řádků, takže jsem se toho nějak vzdala. příjde mi naprosto neskutečný, že jsem se tady od září vůbec neukázala. tohle bych vlastně ani nenazvala článek. chtěla jsem vám jen říct (pokud sem tedy ještě někdy někdo příjde uhm), že aktivní ani nebudu. tenhle blog pro mě znamená hodně, takže si myslím, že by byla škoda, kdybych ho jen tak opustila bez objasnění. jeden z důvodu, proč se tu teď neukážu je to, že prostě nemám čas. moje dny vypadaj nějak tak, že v 5 ráno vstanu, v půl osmý mi začne škola, kde se stihnu asi tak 4x totálně zhroutit a ve 4 odpoledne jsem doma, konečně si na chvíli sednu, pak se tak dvě hodiny učim, udělám věci, který potřebuju, mám asi tak hodinu volna, jdu spát a pak od znova. sobotu strávim v podstatě celou v posteli a konečně si trochu odpočinu, v neděli se tak 4 až 5 hodin učim, abych v týdnu nemusela všechno dělat. upřímně mi z toho totálně hrabe. do toho se navíc děje strašně moc věcí. ale i tak je podle mě ten největší důvod, proč se tu neukazuju je to, že já vlastně ani nemám nějak potřebu se... svěřovat? dřív jsem pořád jen přemýšlela o tom, jaký článek napsat dřív a do jaké barvy chci nový layout, ale teď nemám na blog ani pomyšlení. takže tohle je vlastně asi hlavní příčina toho, že odcházím.
jednoznačně ale nechci říct, že odcházím napořád. pravděpodobně se nevrátím nějakou dobu, ale i tak je možné, že se vám ozvu třeba v létě, kdy bude spousta volného času. tímhle článkem jsem chtěla říct, proč jsem se tu tak dlouho neukázala a proč mě ani v budoucnu nemusíte očekávat. teď jsou tu pro mě důležitější věci. doufám, že se sem někdy vrátím a dám vám vědět jak žiju.
mějte se hezky, starejte se o sebe a moc se nestresujte. kdyby jste mě chtěli kdykoliv kontaktovat, tady je můj instagram a tady můj we heart it. mám vás ráda.