you deserve all love in the world

20. ledna 2018 v 19:56 | - ̗̀ anna ̖́-
hello babies.
uh, popravdě jsem měla naplánovaný, že napíšu článek, ve kterém se ohlédnu na celý rok 2017 a svěřím se s pár věcma, který se ten rok staly, ale... vlastně jsem ten článek i začala, ale 31. prosince tam nebylo nic víc, než pár řádků, takže jsem se toho nějak vzdala. příjde mi naprosto neskutečný, že jsem se tady od září vůbec neukázala. tohle bych vlastně ani nenazvala článek. chtěla jsem vám jen říct (pokud sem tedy ještě někdy někdo příjde uhm), že aktivní ani nebudu. tenhle blog pro mě znamená hodně, takže si myslím, že by byla škoda, kdybych ho jen tak opustila bez objasnění. jeden z důvodu, proč se tu teď neukážu je to, že prostě nemám čas. moje dny vypadaj nějak tak, že v 5 ráno vstanu, v půl osmý mi začne škola, kde se stihnu asi tak 4x totálně zhroutit a ve 4 odpoledne jsem doma, konečně si na chvíli sednu, pak se tak dvě hodiny učim, udělám věci, který potřebuju, mám asi tak hodinu volna, jdu spát a pak od znova. sobotu strávim v podstatě celou v posteli a konečně si trochu odpočinu, v neděli se tak 4 až 5 hodin učim, abych v týdnu nemusela všechno dělat. upřímně mi z toho totálně hrabe. do toho se navíc děje strašně moc věcí. ale i tak je podle mě ten největší důvod, proč se tu neukazuju je to, že já vlastně ani nemám nějak potřebu se... svěřovat? dřív jsem pořád jen přemýšlela o tom, jaký článek napsat dřív a do jaké barvy chci nový layout, ale teď nemám na blog ani pomyšlení. takže tohle je vlastně asi hlavní příčina toho, že odcházím.
jednoznačně ale nechci říct, že odcházím napořád. pravděpodobně se nevrátím nějakou dobu, ale i tak je možné, že se vám ozvu třeba v létě, kdy bude spousta volného času. tímhle článkem jsem chtěla říct, proč jsem se tu tak dlouho neukázala a proč mě ani v budoucnu nemusíte očekávat. teď jsou tu pro mě důležitější věci. doufám, že se sem někdy vrátím a dám vám vědět jak žiju.
mějte se hezky, starejte se o sebe a moc se nestresujte. kdyby jste mě chtěli kdykoliv kontaktovat, tady je můj instagram a tady můj we heart it. mám vás ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Teranosuke Unko Teranosuke Unko | 21. ledna 2018 v 11:59 | Reagovat

Jop, to znám. Sama na svůj blog totálně kašlu a nejsem schopna napsat ani čárku. Nejsem dokonce schopna napsat ani pitomý komentář, proto jsem se tady tak dlouho neozvala, i když jsem tvé články četla a čekala na další. Teď už se ale pokouším znovu dát do kupy, tak doufám, že časem nějakou tu chuť ke psaní a hlavně ten čas najdeš. Věřím, že ti musí dát studium hodně zabrat je to opravdu náročné.

2 SImix SImix | Web | 2. února 2018 v 18:20 | Reagovat

Máš to teď těžké, ale snad všechno zvládneš! Já myslím, že ano. Hodně štěstí. Dřív jsem to taky tak měla a dost pravděpodobně mě to bude třeba ještě čekat taky, ale jsem na vysoké škole a tam to chodí trochu jinak. Nevím, kde jsi ty.
Jinak mám nový blog, nevím, co mě to popadlo :D

3 beepinka beepinka | Web | 8. února 2018 v 15:19 | Reagovat

Tvoje články mi budou chybět :/ ..No, doufám, že se brzy vrátíš ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama