you are the cause of my euphoria

4. května 2018 v 22:25 | - ̗̀ anna ̖́- |  still breathing.
hello babies.
právě teď je to skoro čtyři měsíce od toho, co jsem vydala článek, že to tu dočasně opouštím. uh, jenomže neaktivní jsem už od září, že jo. a bohužel (bohudík?), tohle s největší pravděpodobností není můj velký návrat. jedná se spíš o takovej výkřik do prázdna or slt. chci jenom tak nějak říct, co se změnilo za tu chvíli, co jsem nikomu nedala nic vědět.
naprosto upřímně, jsem trochu zklamaná z toho, že těch pár lidí, kamarádů, který jsem díky blogu poznala, se ode mě vzdálilo stejně, jako blog samotný. tbh i don't even see point in writing this. na druhou stranu ale... v mým životě je teď spousta lidí, co mě dělaj happy. vlastně ani nevim, co se tu snažim říct. strašně ráda bych vám tu dopodrobna řekla, o tom, že jsem si našla brigádu, se který jsem anxious af, a ve chvíli, kdy si vydělám na těch pár věcí, který chci, bez váhání odejdu, nebo o tom, že jsem stihla propadat z několika předmětů a byla připravená jít na jinou školu. nebo i to, jak jsem měla svýho největšího crushe ever a během tří týdnů jsem zapomněla na jeho existenci, protože to nemá cenu. dokonce jsem si začala psát kpop journal. začala jsem dělat věci, který jsem nikdy nedělala. a všechno tohle... mě nutí přemýšlet, jestli jsem pořád holka, co měla jedničky, žádný kamarády a myslela si, že vlastně nic nemá cenu.


uh, well, nejspíš pořád jsem ta holka. ale jen v něčem. pořád mám úzkosti, pořád brečim do polštáře a pořád čtu ff kdykoliv můžu. vlastně jsem asi pořád stejná, jen pár věcí okolo mě se změnilo. popravdě si poprvé v životě příjdu, nějak, normálně? celej můj život jsem po jakýkoliv konverzaci přemýšlela, že jsem byla awkward a jenom no, that's not you. právě teď si ale řekám něco jako yeah, that's you.

poslední dobou si uvědomuju, že většina mejch problémů, byla vždycky v mojí hlavě. každopádně si ale taky uvědomuju, že to je nedělá o nic míň reálný nebo důležitý. bylo to důležitý, všechno to bylo důležitý. teď se tu asi jen snažim psát nějaký životní moudra, fuck. abych byla upřímná, můj život je momentálně kompletní mess, jenom mám teďka světlou chvilku, s kterou jsem se s váma chtěla podělit.

myslim, že 2018 je zatím snad ten nejlepší rok so far. pamatuju si, že před jsem seděla na bráchově posteli a pořezala si nohu. teda, řízla jsem se malinko no. a na tom místě mám takovou mini jizvičku, která vlastně ani neni vidět a nejspíš si jí nikdy nikdo nevšimne, ale já vim, že tam je a vždycky si to budu pamatovat. a teď tu sedim a příjde mi, že tohle všechno bylo před strašně dlouhou dobou.

popravdě jsem tenhle článek začala psát už někde v polovině dubna, ale až teď mám pocit, že ho můžu dokončit. před pár dny jsem s kamarádkou vedla takovou řeč, co mě donutila se fakt hodně zamyslet. svěřila jsem se jí s pár problémama, který jsem měla, a ona na to navázala tím, že si prohlížela moje starý profilovky, a došla k názoru, že na těch fotkách prostě nevypadám jak . ono o tom ví opravdu jen málo lidí, a je to na dost dlouho, ale uplně jednodušše - kvůli kolektivu, kterej jsem měla na základce ve třídě, jsem se stala tak nějak posedlá tím, jak vypadám. a ona mi řekla, jak strašně moc to na těch fotkách je vidět. že když se se mnou teď baví a vidí moje dnešní fotky, tak jí příjdu jako úplně jinej člověk. a teď se fakt modlim, že to někdo pochopil.

a dneska jsem seděla s jinou kamarádkou, a ta se mě zeptala z ničeho nic, proč jsem smutná. že já jsem přece vždycky sluníčko, a i když se vyseru na písemku a jsem uplně exhausted, tak se směju.

a tohle je něco, co moje starý já nikdy neslyšelo, nezažilo.

and u know what? i love this version of myself more.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 5. května 2018 v 22:15 | Reagovat

AHoj :)
Tak hlavně, že je v tvém osobním životě teď spousta lidí, co tě dělají happy. Já to tak mám, nebo možná měla, taky :)
Člověk i situace se mění :)
Tak se měj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama