drink a cup of warm tea, and look up to that galaxy

Čtvrtek v 22:48 | - ̗̀ anna ̖́- |  still breathing.
hi cuties.
věřte nebo ne, o napsání nějakýho slušnýho článku se snažim už od poloviny června. a bohužel nemůžu říct, že by se mi to povedlo. i'm so sorry.


opravdu jsem se snažila. je toho tolik, co bych chtěla říct. chtěla bych vám tu povídat o tom, jak jsem si konečně vydělala na mobil, na kterej jsem šetřila půl roku; jak jsem si udělala novej instagram a strašně ráda bych se s váma podělila o fotky; jak jsem navštívila belgii; jak jsem našla někoho, komu můžu říkat soulmate, ale nevim, zda ta osoba mě má ráda tak moc jako já ji; taky bych ráda blábolila o knihách a jak jsem našla přes ig někoho, kdo je momentálně můj největší crush. a vlastně toho je ještě víc.

jenže ať tu sedim jak dlouho chci, tak ty články stojej za uplný hovno. ráda bych celej blog uplně přestavěla a i tak vydávala ty články, jenže než jsem se do toho stihla pustit mi došlo, že o ty články vlastně už nikdo nestojí. lidi, co na můj blog chodily s tim z větší části taky přestali.
a popravdě, já ani nevím, jestli o to stojím já. nejspíš ne. vlastně mám hlavu plnou uplně jinejch věcí, než je blog. pořád jsem si věřila, že se vrátim a tohle jsem oddalovala jak jen to šlo.

jak to tady píšu, tak si nalevo všímám sloupečku.

2016 (69)
2017 (15)
2018 (2)

2 články. ze skoro 70 článků jsem se dostala na 2.

asi vám o těch věcech neřeknu. asi tu budu jen sedět a lámat si hlavu nad tím, jestli my solmate even likes me nebo if my internet crush is annoyed with me.

tohle je asi goodbye.

na konec chci jenom říct, že moc děkuju všem, kdo tenhle blog kdy navštívili, přečetli si článek, okomentovali ho. it means a lot to me.

i love you.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama